Je rizikové a cítí se špatně: Ornella Koktová prozradila, jak probíhá její třetí těhotenství

Ornella Koktová se za pár měsíců stane matkou potřetí, i když teprve zhruba před půl rokem porodila své druhé dítě. Rodiče pojmenovali svého druhého syna velmi neobvyklým jménem Sven. Ornella Koktová je nyní v pátém měsíci těhotenství. Nyní se podle svých slov necítí dobře, prozradila to pro portál eXtra.cz.

Porodila svého syna Svena a po třech měsících znovu otěhotněla. Pro ni a jejího manžela Josefa Koktu to bude třetí dítě.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Ornella Koktová řekla pro portál eXtra.cz, že se během tohoto třetího těhotenství cítí nejhůře. Prozradila, že se neustále cítí unavená, že její tělo se po narození druhého syna ještě zahojilo.

Dodala, že je to pro ni těžké a je to pravděpodobné riziko. Vzhledem k tomu, že porodila císařským řezem, jí lékaři po porodu doporučili, aby s dalším těhotenstvím nespěchala.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Bývalá modelka řekla, že je to pro ni těžké i proto, že je se svými dětmi a navíc ještě pracuje.

Ornella Koktová zatím pohlaví svého třetího potomka raději nezná, naznačila, že to možná nebudou vědět až do porodu. Alespoň se to zatím nesnažili zjistit.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„V předchozích těhotenstvích jsem byla nedočkavá, ale teď je to jiné, všechno je hektičtější, navíc je před Vánoci a není takový čas nad pohlavím nebo jmény pro miminko přemýšlet,“ řekla Ornella Koktová pro eXtra.cz.

Dodala, že nyní se jí často na jméno dítěte ptá její babička, ale odpovídá upřímně, že s manželem jméno ještě nevybrali.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Vysvětlila, že každý večer je s manželem Josefem Koktou velmi unavená, takže si chtějí odpočinout, na výběr jména je ještě čas.

PSALI JSME: KALOUSEK BYL ZNOVU ZKRITIZOVÁN ZA NÁVŠTĚVU RESTAURACE: PŘIŠEL DO STEJNÉHO PODNIKU JAKO MINULE

PŘIPOMÍNÁME: ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČESKU: ZA PŘEDCHOZÍ DOBU LABORATOŘE ODHALILY 4 624 NAKAŽENÝCH KORONAVIREM

Share