„Bůh chce, aby naše rodina vyrostla o něco víc“: 18 letá dívka adoptovala 13 dívek z Ugandy

Tento příběh je o krásné dívce Katoe Davis. Svůj život jako princezna v Tennessee vyměnila za mateřství a za skromný život v Ugandě. A vůbec toho nelituje.

Ketty byla vždy v centru pozornosti. Studovala dobře, byla oblíbená mezi svými vrstevníky. A pro své rodiče to byl malý anděl, velmi ji milovali.

Poté, co na školním plese na rozloučenou získala titul „královna plesu“, si dívka vybrala mírumilovný výlet do vzdáleného afrického státu místo studia na prestižní univerzitě.

Zdroj: ladypanda.net

Charitativní mise skončila o rok později, ale Katie neodjela domů. Rozhodla se zůstat v Ugandě na dlouhou dobu. V roce 2008 dívka vytvořila Amazima, speciální hnutí, které pomáhá domorodým lidem v nesnázích a také učí místní děti číst a psát.

Zdroj: ladypanda.net

Misionáři v Ugandě mají právo adoptovat osiřelé děti. Přes svůj mladý věk se Ketty rozhodla, že se stane matkou někoho. Ale osud měl svou vlastní cestu. Dnes Ketty vychovává ne jednu, ale třináct dcer.

Zdroj: ladypanda.net

Děti jí dodávají sílu a učí hlavní věci v tomto životě: lásce, soucitu a vnitřní harmonii.

Zdroj: ladypanda.net

„Všichni známe magické příběhy o tom, jak muž nebo žena vidí na fotografii nešťastné dítě a chápe, že ho k nim poslal osud. Zažila jsem to také. Ten pocit je tak hluboký a silný, že se zdá důležitější než obyčejná láska!“ – říká Davis.

Zdroj: ladypanda.net

V roce 2015 se Ketty vdala. Její vyvolený – Benjamin Majors – stejně jako Katie dorazil do Ugandy s nadějí, že nějak pomůže lidem. Dívka si myslí, že jejich setkání nebylo náhodné. Jejich láska je nebesky požehnaná.

Na své stránce v sociální síti dívka zveřejnila jednu z fotografií této vzrušující události. Na něm sedí šťastná nevěsta obklopená svými 13 oblíbenými dcerami. Výsledkem byl úžasný snímek s úžasnou energií!

Zdroj: ladypanda.net

O rok později Katie potěšila následující novinkou: „Bůh chce, aby naše rodina vyrostla o něco víc. Byli jsme požehnáni malým zázrakem, který se objeví v květnu!“ Majors mají syna. Chlapec se jmenuje Noah.

Zdroj: ladypanda.net

„Benji je dalším důkazem toho, že Bůh se stará o mě a moje dcery. Jsem neuvěřitelně šťastná, když slyším, že mu jedno z dětí říká otec,“ píše Katie.

Dívka napsala knihu o svých dobrodružstvích a životě v Ugandě. Její příběh se prodával ve velkém oběhu po celém světě. The New York Times nazval její příběh bestsellerem.

Zdroj: ladypanda.net

Dnes mladá rodina žije poblíž Viktoriina jezera v malé vesnici Jinja. Rodinný příjem není skvělý, ale to není hlavní věc v jejich životě! Jsou obklopeni láskou, péčí o blízké a štěstím.

Zdroj: ladypanda.net

Share