Tato žena je často označována jako živá panenka Barbie: Jak vypadala před plastikou

Tato arménská dívka je často označována jako živá panenka Barbie. Lili vypadá úžasně. Ale ne každému se v tomto obrazu líbí. Pokud porovnáme Morto před plastickými operacemi a nyní, je zřejmé, proč mnozí odsuzují výběr dívky.

Zdroj: aikaramba.ru

Před plastikou ona byla také moc krásna. Sama Lili si ji však toho nevšímala, naopak snila o tom, že bude vypadat jako panenka Barbie. Po první plastické operaci prostě nemohla přestat. Tak se objevil její nový obraz, vzhled a život.

Zdroj: aikaramba.ru

Lilith Martirosian se vždy vyznačovala sebedůvěrou a velmi neobvyklým jasným vzhledem. Narodila se dívka v Jerevanu. Nyní je jí kolem třiceti let. Má mladého muže, který velmi absolutně respektuje její přáními a lásku k plastice.

Zdroj: aikaramba.ru

Narodila se dívka v Arménii. O své rodině a minulosti před reinkarnací moc ochotně nemluví. Mimochodem, všechny chirurgické zákroky stály arménskou Barbie desítky tisíc euro. Svou popularitu dívka získala po účasti na jednom programu, v rámci kterého se mohla seznámit s živým Kenem.

Zdroj: aikaramba.ru

Před plastickými operacemi měla Lilith jasný Arménský vzhled a tmavé vlasy. Dokonce pracovala jako modelka. Lili má nový život. Žije v Miláně.

Zdroj: aikaramba.ru

Dívka už vypadá jako panenka, ale plánuje dále transformovat svůj vzhled. Zajímalo by mě, jakého výsledku hodlá dosáhnout? Jejím cílem je vybudovat kariéru v USA.

Zdroj: aikaramba.ru

Jaký obraz dívky se vám líbí víc? Jsme jednoznačně pro přirozenost! Bez plastických operací vypadala Lilith jako skutečná krása a nyní připomíná jen živou panenku.

Share