Žena přivedla svého psa na střihání do psího salonu: a když se vrátila, svého mazlíčka přestala poznávat

Výprava do kadeřnictví je důležitá událost nejen pro lidí, ale i pro naši menší bratři. Tento příběh je o tom, jak žena přivedla svého psa na střihání do psího salonu a když se vrátila, svého mazlíčka přestala nepoznávat.

Zdroj: topfakty.com

Carly Coca – tak se jmenuje Američanka, který se kdysi obrátil na odborníky na péči o psy, a na návštěvu k mistrovi přivedla svého milovaného kamaráda jménem Nanuk. Pes plemena samojed má dost hustou srst.

Zdroj: topfakty.com

Carly požádala groomera, aby trošku zkrátil srst na tlapkách zvířeti a také kolem uši. Ale co pak následovalo, když se vrátila pro Nanuka…

Zdroj: topfakty.com

Před ní stál pes, který neměl skoro žádnou srst, jak se to mohlo stát, Carly nedokáže pochopit. Zdá se však, že nespokojena byla pouze páníčka, protože psí kadeřnice řekla, že pes v novém vzhledu vypadá mnohém lépe a pejsek byl také spokojen.

Zdroj: topfakty.com

Jenže Carly se rozhodla, že víc už k tomuto groomerovi nepůjdou, protože samojedové jsou velmi jemní tvorové, jejích kůže může shořet na slunci, a proto teď nějakou dobu Nanuk bude nosit tričko.

Share