Pár nechal servírce tip 400 $. Následujícího dne se ale rozhodli do restaurace vrátit

Je pro nás všechny potěšením obdržet neočekávané dárky. Dokážete si představit, jaké to je obdržet dárek, který navždy zlepší váš život v budoucnosti?

Zdroj:youtube.com

Rozhodli jsme se sdílet příběh o servírce Kyle, která měla velké štěstí. Dostala skutečně cenný darek.

Promluvme si trochu o samotné dívce. Nedávno Kyle se přestěhovala na Havaji, kde studuje na vysoké škole. Neměla vůbec žádné peníze, takže musela pracovat.

Zdroj:youtube.com

Kde mohli vzít dívku, která nikdy nepracovala, ani bez vzdělání? Samozřejmě v restauraci servírkou!

Aby si mohla vydělat na život, získat peníze na školné a vypořádat se s dluhy za bydlení, Kyle pracovala 80–90 hodin týdně. Byla to velmi těžká práce. Neexistovala však jiná varianta.

Zdroj:youtube.com

Jednoho slunečného dne dívka obsluhovala australský pár v restauraci. A během rozhovoru náhodou řekla příliš mnoho o své těžké práci. Pravděpodobně ze strašné únavy a touze po komunikaci s lidmi, Kyle jim vyprávěla celý svůj příběh: o stěhování, studiu, o tvrdé práci, dluzích a drahém bydlení.

Pár ji pečlivě poslouchal, dali si jídlo a odešli, jako obvykle zaplatili účet.

Když Kyle viděla spropitné na 400 $ byla v šoku.

Zdroj:youtube.com

V rozhovoru řekla: „Byla jsem tak šokovaná, že jsem nemohla ani poděkovat. Jen jsem tam stála a nemohla tomu všemu uvěřit. Nějak se mi však podařilo zapamatovat si adresu hotelu, kde bydleli. Později jsem do jejích pokoje poslala kurýrem balíček s květinami.“

A pár k ní přišel podruhé, ještě překvapivější. Řekli, že splatí její dluhy a zaplatí vysokou školu.

Kyle byla touto zprávou šokována a začala odmítat: „Děkuji, děkuji. Nepotřebuji víc! Už jste pro mě udělali tolik dobrého! Jen jsem vám chtěla poděkovat.“

Zdroj:youtube.com

Pár, kterým nebyl osud dívky lhostejný, však řekl, že opravdu chtějí pomoci dívce. Není náhodou, že se dívka rozhodla povídat o svých problémech jen tomuto manželskému páru.

Zdroj:youtube.com

Takže jí nemůže pomoci nikdo jiný než oni, pomyslela si rodina. Navzdory skutečnosti, že pár není ani vzdálenými příbuznými dívky, chtěli pro ni udělat zázrak.

Zdroj:youtube.com

Mladá dáma vzlykala a pár se jen usmál a řekl: „Dáváme vám nový život, abyste se mohli naučit věřit ve své sny, protože víme, že se dříve či později splní. Nezapomeňte jen na nás a nebojte se, nebudeme na oplátku nic požadovat!“

Tento nečekaný dárek dal Kylie šanci a navždy změnil její život!

Share