Známý český bavič Petr Novotný po dlouhé době na veřejnosti: Pavel Novotný ukázal slavného tatínka a řekl, že byl proti tomu, aby jeho otec odcestoval z Česka a někam letěl

Známý český bavič Petr Novotný oslavil svou rubínovou svatbu. Se svou manželkou Mirkou žili spolu 40 let. Manželka se rozhodla připravit pro svého milovaného speciální dárek. I přes jeho zdravotní problémy a přestože jeho syn byl proti, letěli spolu do Řecka.

Pavel Novotný o tom informoval na svých sociálních sítích. Napsal příspěvek a přidal novou fotografii.

Foto: Mária Rušínová

Starosta pražských Řeporyjí řekl, že byl proti tomu, aby jeho otec odcestoval z Česka a někam letěl. Jeho matka ale neposlechla a spolu se svým manželem odletěla na Krétu.

Naštěstí už se jeho rodiče vrátili domů, o čemž Pavel Novotný napsal na svém Facebooku.

Zdroj: Facebook, archiv

„Vlevo rodinný přítel Kostas. Na tátovi je vidět, jak strašně rád se na Krétu po letech zase podíval“ řekl Pavel Novotný.

Zdroj: Facebook

V roce 2013 utrpěl Petr Novotný mozkovou mrtvici. Stalo se to velmi nečekaně. Bavič chtěl odletět do USA, ale už na letišti Václava Havla se mu udělalo špatně.

Zdroj: Archiv Blesku

Poté skončil v nemocnici a lékaři provedli operaci. Tehdy byl zachráněn, ale už se nemohl věnovat práci tak jako dřív.

Pak přestal být veřejnou osobností. Před dvěma lety nastala další nepříjemná situace, začaly mu selhávat orgány.

Zdroj: D. Kolářová, archiv, Greenhorns.cz

Lékařům se podařilo zachránit jeho život, ale byli nuceni ho uvést do umělého spánku. Loni na podzim podstoupil operaci prostaty.

Zdroj: Facebook, archiv

Tato operace byla dlouho odložena, protože anestezie již mohla představovat hrozbu pro jeho zdraví a život. Ale přesto byla tato operace provedena.

Share