„Víme, že Libuška Šafránková se do ničeho takového nepouští“: Manželka slavného prince Popelky Pavla Trávníčka Monika Trávníčková (Fialková) prozradila zajímavou věc

Herečka Libuše Šafránková má takové možnosti, že by jí řada jejích kolegů mohla závidět. Mezi penězi na jedné straně a zdravím s rodinou na druhé straně však zvolí druhou variantu. Z toho důvodu oblíbená herečka většinu pracovních nabídek odmítá.

Manželka slavného prince Popelky Pavla Trávníčka Monika Trávníčková (Fialková) prozradila pro Sedmičku zajímavou věc.

Zdroj: Aha! – archiv Tři oříšky pro Popelku, ara

Vzhledem k tomu, že herci bude brzy 70 let, byl pro něj připraven speciální dárek.

Jde o zájezdový pořad, který se jmenuje Popelka a princ jedou k vám.

Foto: Martin Hykl / Paparazzi

Monika říkala, že by rádi viděli vedle sebe v této show i slavnou Popelku Libuši Šafránkovou. Přesto si ale uvědomují, že jejich nabídku nejspíš odmítne.

Foto: Martin Přibyl

Vysvětlila, že se jí ani nepokusili zavolat, protože předem znají odpověď. Je jim to samozřejmě líto, protože by si přáli, aby v jejich show byla hlavní Popelka.

Zdroj: Hermína

Spolu s Pavlem Trávníčkem ale bude i Eva Hrušková, která byla pozvána. Možná ona zachránila jejich show.

Zdroj: herminapress.cz

„Je to talk show propojená s písničkami z Popelky,“ vysvětlila Monika Trávníčková pro Sedmičku. Dodala, že každý z těchto dvou herců má ze svých Popelek.

Zdroj: ara

Pavel Trávníček díky své roli v Popelce stále má obchodní nabídky z jiných zemí. Například teď dostal nabídku z Německa, a pokud opět nebudou uzavřeny hranice, určitě tam pojede.

Zdroj: Aha! – Luboš Procházka

„Němci tu pohádku mají hrozně rádi a Pavel je jediný, kdo se toho účastní. Navíc umí perfektně německy,“ dodala Monika Trávníčková.

Takové návrhy ale Libuše Šafránková odmítá a raději zůstává doma.

Share