Pejska vyhodili jako nepotřebnou věc, zbývalo mu pouze koukat do zdi

Tento pejsek vypadal nádherně, stejně jako všichni pejsci tohoto plemena, nicméně byl ve strašném stavu.

Pracovníci útulku si ho vzali z ulice, okoupali a dali mu najíst, pejsek však zůstával být smutný. Podle všeho vypadal jako pes, který má majitelé, ale z neznámého důvodu se toulal venku a snaha najít jeho majitele byla marná a nikam nevedla.

Zdroj: optim1stka.ru

V útulku se o něj nebáli, vždyť byl podle všeho čistokrevný, moc pěkný a zcela zdravý, neměl by být problém mu najít nové páníčky. Měl by se pouze usmát a zavrtět ocáskem.

Ale veškerá péče o pejska, dobré jídlo, nic nepomáhalo. Jen seděl u zdi a nechtěl žádnou společnost. Nereagoval na ostatní psy, nedíval se na kočky, nechtěl komunikovat s lidmi. Pouze se díval do zdi a neotáčel se.

Zdroj: optim1stka.ru

Zcela náhodou se v útulku objevil muž, který si nehledal zvířátko. Pouze si šel zařídit nějaké věci. Všiml si ale utrápeného psa. Byl stejného plemena, jako jeho vlastní pes.

Pracovník útulku mu pověděl příběh o princezně, která se nesmála. Ten muž se rozhodl pejska vzít na návštěvu k sobě domů, třeba by se mohl skamarádit s představitelem stejného plemena.

Zdroj: optim1stka.ru

A tak tomu i bylo. Pejsci se skamarádili od první chvíle. Víc se nevracel do útulku ke své v minulosti oblíbené zdi a zůstal se svým novým kamarádem v novém domově.

Share