Toto video má 30 000 000 zhlédnutí: Pes jménem Martin čekal na odchod majitelů a rozesmál celý internet

Mnoho majitelů zvířat ví, že potřebují kontrolovat, co dělají jejích domácí mazlíčky. Jinak zničí byt nebo dům. Lidé proto omezují pohyb koček nebo psů po domě.

Ale když je něco zakázáno, chcete tedy porušit pravidlo a udělat něco nezákonného.

Zdroj: zamechatelno.fun

Psu jménem Martin bylo zakázáno vylézt na postel. Pes zpočátku neposlouchal. Za porušení pravidla Martin často dostával. Postupem času tedy přestal skákat na postel.

Alespoň když byli lidé doma. Majitelé však často chodí do práce a Martin zůstává sám. Jak můžete odolat

Když se večer vrátili domů, majitelé si začali všímat, že postel byla zmačkaná. Neměli však přímý důkaz, že to byly triky Martina, a ne kočky. Pak se rozhodli dát videokameru naproti posteli a zapnuli ji před odchodem do práce.

Martin vedl majitele do práce, prošel kolem zakázaného místa. Ale neodvážil se hned skočit. Nejprve se pes ujistil, že v domě kromě kočky není duše. Potom se vrátil do postele. Pečlivě to očichal a teprve potom pomalu stoupal.

A pak začala zábava. Martin vypadal, že byl nahrazen. Za porušení zákazu se doslova začal zbláznit. Není známo, zda ho jeho majitelé potrestali. Je však jisté, že si pes dělal legraci z tisíců uživatelů YouTube, kteří sledovali video ze skryté kamery.

Share