Pes plaval v betonovém kanále: strávil veškerou svou sílu, aby se zůstal nad vodou

Muž, který se jmenuje Zarate, žije a pracuje v Mexiku jako sběratel odpadu. Sám věří, že jeho práce je nevděčná. Ale jednoho dne dostal za tuto aktivitu velkou vděčnost!

Zdroj: mimimetr.me

Na samém začátku tohoto měsíce řídil Zarate spolu se svým spolupracovníkem kolem zemědělské oblasti. A viděl něco, co okamžitě změnilo jeho klidnou náladu.

V kanálu, který byl obklopen betonovým plotem, plavalo nějaké živé zvíře. Zarate okamžitě řekl svému partnerovi, aby zastavil auto, rychle vystoupil a rozběhl se ke kanálu. Tam se nešťastný pejsek držel nad vodou.

Zdroj: mimimetr.me

Muž, aniž by chvilku přemýšlel, spěchal, aby pomohl pejsku. Vrátil se k náklaďáku, popadl první pytel, který mu přišel do paže, aby ho pes mohl chytit, a znovu se vrhl na kanál.

A ona už byla tak vyčerpaná bojem s vodou, že se nemohla ani držet tašky, kterou držela. Zaratovi se přesto podařilo přilákat chudou věc blíže k příkrému okraji kanálu a odtáhnout ji na zem.

Podívejte se na záznam o tom, jak došlo ke spasení:

Malý pejsek byl zachráněn! Potěšeně se vrhl do Zaratových paží a se vším, jak vypadal, byl vděčný jeho záchranáři.

Zdroj: mimimetr.me

Když se muž podíval na malého pejska, viděl, že je dobře krmený, zdravý a docela šťastný. Zarate si uvědomil, že toto dítě žije na jednom z rančů, který se nachází poblíž kanálu.

Pes s největší pravděpodobností vyskočil z domu na procházku, ale náhodou spadl do kanálu, ze kterého se nemohla dostat ven. Pokud by se pozorný a soucitný Zarate neobjevil v blízkosti, byl by konec bitvy smutný.

Chvíli pejsek seděl vedle Zarate. Ale pak vstal a sebejistě zamířil domů.

Zarate pokračoval na cestě do práce a byl rád, že měl štěstí, že zachránil malý život.

Share