Pes vtrhl do koupelny a přišel za ženou: když si uvědomila důvod, spěchala zachránit rodinu

Žena byla v šoku, když jejich pes vtrhl do koupelny, kousl jí ruku a začal ji někam táhnout. Jakmile odešla z koupelny, uvědomila si, co vlastně zvíře udělalo – zachránil jí život!

Zdroj: ladypanda.net

Jednoho dne si pár Nola a Richard Davis přivezli domů štěně jménem Patch a jejich děti Andrew a Clara byly potěšeny, že konečně mají svého vlastního psa.

Zdroj: ladypanda.net

Nola si brzy uvědomila, že z Patche vyroste velký pes a jejich malý dům nebyl pro Patche vhodný. Pár musel uspořádat rodinné setkání, aby probrali budoucí osud Patche.

Zdroj: ladypanda.net

Rodiče se setkali se silným protestem svého syna Andrewa, který se odmítl se psem rozloučit. Nola musela rozhodnutí o několik dní odložit, aby o tom mohla přemýšlet.

Zdroj: ladypanda.net

Téže noci šla Nola do koupelny. S hlasitou hudbou ležela a užívala si koupel, když najednou vtrhl Patch, kousl jí ruku a začal někam táhnout.

Nola byla tak překvapená, protože Patch se bál vody a nenáviděl koupelnu. Vstala, oblékla si župan a chtěla psa vytlačit z koupelny. Ale když otevřela dveře, viděla, že celý dům hoří!

Zdroj: ladypanda.net

Uprostřed plamenů se Patchovi podařilo vyvést Nolu z domu do bezpečí, kde na ni čekal zbytek rodiny.

Patch jí ten den zachránila život, ale jeho hrdinství tím dnem neskončilo. Když Nola uviděla své auto poblíž domu, obávala se a šla ke vchodovým dveřím, aby si vyzvedla klíče od auta, ale Patch jí zablokoval cestu, štěkal a nepustil ji ke vchodu.

Zdroj: ladypanda.net

Najednou došlo k výbuchu a z domu vyletěla okna.

Patch jí znovu zachránil život!

Zdroj: ladypanda.net

Po incidentu si rodina rozmyslela, jak se Patche zbavit. Jak by po tom mohli to udělat? „Zachránil nám život, takže jsme mu hluboce zavázáni,“ řekl syn Andrew.

Americký Červený kříž ocenil Patche za jeho hrdinství.

Výsledkem bylo, že se rodina přestěhovala do velkého domu v Montaně, kde měl Patch dostatek prostoru na procházky.

PSALI JSME: „NEMÁM PRO VÁS DOBRÉ ZPRÁVY“: BABIŠ VARUJE PŘED ZHORŠENÍM SITUACE, POKUD SE NEBUDOU DODRŽOVAT NAŘÍZENÍ, VADÍ MU SHLUKOVANÍ LIDÍ NA NÁMĚSTÍCH A V HOSPODÁCH

PŘIPOMÍNÁME: NEJVYŠŠÍ STUPEŇ LAVINOVÉHO NEBEZPEČÍ: RAKOUSKÉ ALPY POKRYLY METRY SNĚHU

Share