Petr Čtvrtníček po nemoci promluvil o Václavu Klausovi a Romanu Šmuclerovi: herec by rád někoho viděl v útulku

Před časem se herec Petr Čtvrtníček nakazil koronavirem a po několika dnech byl hospitalizován.

Několik dní byl jeho stav těžký, ale naštěstí se vyléčil. Nyní se herec vyjádřil k výrokům bývalého prezidenta Václava Klause staršího a zubaře Romana Šmuclera. Rád by je viděl v útulku. Mnozí znají jeho styl humoru.

Herec Petr Čtvrtníček se nakazil při nahrávání audioknihy, spolu s nimi se nakazilo dalších 6 jeho kolegů. Byl to ale právě on, kdo měl onemocnění v těžké formě, kvůli kterému byl hospitalizován.

Zdroj: Herminapress

Herec nedávno uslyšel výroky bývalého českého prezidenta Václava Klause staršího o koronaviru a rouškách. Podobné výroky pronesl i známý stomatolog Roman Šmucler.

Petr Čtvrtníček byl s takovými výroky rozhodně nespokojen. Například Václav Klaus řekl, že se viru nebojí, proto nenosí roušku.

Zdroj: Milan Malíček, Právo

„Tak já si myslím, že ti kluci, kterým teďka zavřeli fitka, by mohli nastoupit do odchytové služby a takové pitomce si dát na dlouhou tyč s takový tím okem, chytit, hodit na korbu toho pick-upu a šup s tím do útulku,“ vyjádřil své emoce Petr Čtvrtníček.

Dodal, že by tam bývalého prezidenta zavřel, kde by se bývalý politik mohl každý večer výt.

Foto: Lenka Hatašová

Herec pokračoval a řekl, že by tam už seděl Roman Šmucler. Herec žertuje, že by se zubař podíval dál na ústa bývalého prezidenta a řekl:

„Pane prezidente, ta šestka vlevo nahoře se mi nelíbí, ta půjde ven.“ Prezident by mu odpověděl záporně.

Zdroj: iDNES.cz

Petr Čtvrtníček dodal, že tam by si tyto dvě osobnosti mohly vytvořit divadlo nebo třeba muzikál. Podle něj je hlavní, že by nebyli schopni veřejně říkat různé hlouposti.

Zdroj: Blesk – Mária Rušinová

Herec dále řekl, že koronavirus není vůbec lehká chřipka a není to legrace. Ještě předtím vyprávěl, co přesně cítil, když se jeho stav zhoršil, dusil se.

Zdroj: YouTube / Český rozhlas Radiožurnál

Podle něj je nyní většina opatření, která vláda zavedla, nezbytná.

Share