Plešatý německý ovčák utekl od majitele na sousední dvůr. Zvíře bylo zachráněno a nyní psa nelze poznat

Muž zapomněl, kam jde, když na svém dvoře uviděl takového psa. Plešatý a hubený běhal po dvoře, ale nespěchal utíkat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Když si obyvatel anglického města Shefflid všiml tohoto psa, myslel si, že před ním je kříženec, ačkoli příslušnost k jakémukoli plemenu nebyla tak důležitá. Každému bylo zřejmé, že pes potřebuje pomoc, proto muž zavolal veterinární inspektory RSPCA.

Sarah Jordan, veterinární inspektorka RSPCA, dorazila krátce poté a byla šokována stavem psa. Kůže zvířete sežrala svrab a pes skoro neměl srst. Bylo to smutné.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pes se jmenoval Sheena. Sarah rychle vzala zvíře k veterináři a odborník dospěl k závěru, že chudák trpěl také blechami, které vyvolávaly alopecii, vypadávání srsti. Bylo téměř nemožné odhadnout, k jakému plemeni Sheena patří – ale podle kousku srsti na její hlavě lze usoudit, že jde o německého ovčáka, i když Sheena by mohl být obyčejný kříženec.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Mimochodem, bývalý majitel Sheeny byl nalezen. Jak se ukázalo, pes mu prostě utekl. Nyní je podle britských zákonů mu zakázáno mít domácí mazlíčky po dobu 10 let.

Pokud jde o Sheenu, pes žil rok v péči veterinární služby, dokud jeho srst neodrostla – a skutečně se ukázalo, že jde o německého ovčáka.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Teď je to jako úplně jiné zvíře – Sheena nelze na nejnovějších fotografiích poznat! Veterináři udělali obrovskou práci při obnově zdraví psa.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Poprvé v životě vypadá německý ovčák jako zdravý pes. Nyní čeká, až pro něj bude nalezen dobrý domov, kde už bude konečně vše v pořádku.

PSALI JSME: OPRAVDOVÉ PŘÁTELSTVÍ: DÍVKA MUSELA NECHAT SVÉHO PSA NA ULICI, ALE OBLEKLA HO DO SVÉ BUNDY, ABY NEZMRZL

Share