Hanka Mašlíková po masáži skončila na kapačkách: co se stalo

Hanku Reinders Mašlíkovou mnozí znají jako moderátorku a jako známou modelku. Ale je také vášnivou sportovkyní a tráví spoustu času ve fitness centrech. Ale po těžkém tréninku svaly potřebují odpočinout, takže kromě dobrého jídla a spánku stále chodí na masáž. Bohužel jedna taková masáž skončila velmi špatně.

„Takhle to moji milí dopadne, když se dostanete do rukou Thajky, která má pocit, že kromě masírování má i nějaké jiné vyšší vzdělání,“ řekla Hanka Reinders Mašlíková přes video na svém Instagramu.

Zdroj: Instagram

Kýžená masáž nebyla tak příjemná, jak očekávala. Modelka přiznala, že do toho salonu přišla poprvé a masírovala ji Thajka.

Zdroj: Instagram

Masérka se jí zeptala, jestli má nějaké zatuhlé místo, nebo ji možná něco bolí. Modelka odpověděla, že je třeba věnovat pozornost krční páteři a trapézám.

Zdroj: Instagram

Poté se masérka rozhodla podniknout radikální kroky, a tak prudce škubla hlavou na jednu stranu, poté na druhou stranu. Několikrát bylo slyšet praskot.

Zdroj: Instagram

Thajka říkala, že všechno ví, ale podle moderátorky a modelky to dopadlo úplně jinak. Pro ni to byl velmi nepříjemný zážitek.

Poté, co Hanka přišla domů, byla vše ještě relativně v pořádku. Večer se ale situace zhoršila a ráno už pocítila silnou bolest v krční páteři.

Zdroj: Josef Dvořák, archiv Blesk

Začala migréna, vypila prášky, na chvíli bolest vyčerpala, ale pak se znovu vrátila. Trvalo to nějakou dobu, prášky pomáhaly jen několik hodin, pak se všechno opakovalo.

Zdroj: YouTube

Hanka vydržela téměř týden, ale pak se obrátila na odborníky o pomoc. Teď doufá, že se jí bude lépe.

Na závěr také oslovila všechny diváky a upozornila je, že je lepší s masérkami Thajskami nevyzkoušet a objednat si běžnou masáž.

Share