Po party žena nechala auto na parkovišti restaurace: když následujícího rána dorazila na parkoviště, na čelním skle pod školníkem na ni čekal kousek papíru

Paula Schultz si to užívala s přáteli v restauraci. Zpočátku nechtěla pít alkohol, protože přijela autem, ale poté přátelé jí přesvědčili…

Zdroj:zyttia.org

Poté, co si dála několik sklenic, si hrdinka našeho příběhu uvědomila, že je lepší nepoužívat auto.

Nechala tedy auto na parkovišti restaurace a odjela domů taxíkem.

Následujícího rána se žena vrátila do restaurace a byla zřejmě nervózní. Hlavou jí honila spousta nejhorších možností, protože auto zůstalo celou noc na nehlídaném parkovišti v jiné části města.

Když dorazila na parkoviště, našla Paula auto v pořádku. Na čelním skle pod školníkem na ni čekal jen kousek papíru. K překvapení ženy to vůbec nebyla žádná pokuta, ani poznámka s odporným obsahem. Bylo to poděkování od vedení restaurace!

„Váženo návštěvníce!

Děkujeme, že jste nechali auto na našem parkovišti. Jsme velmi vděční, že jste nesedli za volant opilí. Jako projev úcty k tak odpovědnému chování vám dáváme poukaz na porci našich lahodných kuřecích křídel. Užívejte si život a přeji krásný víkend!

Jay McLean“

Zpráva dotkla Paulu a žena sdílela svůj příběh s přáteli na Facebooku. K jejímu překvapení příspěvek získal více než 20 000 lajků!

Příběh zveřejnili i média, která požádala o komentář Jay McLean, který zanechal tuto dojemnou poznámku.

Ukazalo se, že tímto způsobem dlouhodobě podporuje odpovědné řidiče a věří, že boj proti řízení pod vlivem alkoholu vyžaduje povzbuzení a pozitivní příklad.

Share