„Populární a oblíbené zpěvačky 80. let“ : Jak vypadají teď

Každé desetiletí má své idoly mezi popovými hvězdami. Jejich písničky byly na prvních místech v žebříčcích všech zemí, oni zdobili obálky lesklých časopisů a přitahovali stovky tisíc fanoušků z celého světa.

Dnes budeme mluvit o třech slavných zpěvačkách osmdesátých let. Jak se jejich vzhled změnil?

Caroline Müller neboli C. C. Catch – 55 let

1

Začněme s C. C. Catch. Je nizozemsko-německá zpěvačka, diskotéková hvězda 80. let. Byla velmi populární.

2

Běhěm jen roka nahrála až 5 alb, která byla vyprodaná v neuvěřitelné rychlosti. Vrchol její kariéry byl v druhé polovině 80. let.

3

V současné době má 55 let, ale stále je velmi krásná. Někdy vystupuje na koncertech a těší posluchače hity minulých let. Stále na to nezapomněli.

Jak vypadá teď:

4

5

Sandra Cretu – 57 let

6

Je německá popová zpěvačka, známá pod jménem Sandra, jejíž popularita dosáhla vrcholu ve druhé polovině osmdesátých a na počátku devadesátých let 20. století.

7

Sandra se proslavila svým hitem „Maria Magdalena“. V roce 1985 byla tato píseň na vrcholu všech žebříčků. Doslova všichni o ní mluvili a byla velmi populární zpěvačkou.

8

V budoucnu se neúspěšně provdala, což ovlivnilo její tvůrčí činnost. Nyní skoro nevystupuje, dává rozhovory velmi zřídka.

Jak vypadá teď:

9

10

11

Sabrina Salerno – 52 let

12

Je italská popová zpěvačka. V její kariéře je několik písní a docela dobré. Také se ženě podařilo vyhrát soutěž krásy, která se konala v její zemi.

13

Fanouškům se vryla do paměti především svým klipem „Boys (Summertime Love)“. Byl to obrovský úspěch.

14

Dnes slaví 52. narozeniny. Vypadá úžasně! Určitě by mnoho žen chtělo mít stejný vzhled po 50 letech.

Jak vypadá teď:

15

16

17

Share