Tato žena porodila v 51 letech: Ale nejzajímavější není to, že porodila v 51, ale to, že porodila vlastní vnučku

Unikátní případ se stal v Severní Dakotě. Místní obyvatelka, 51letá Sherry Dixonová porodila vlastní vnučku! Tomu však předcházely neradostné události.

Mladý pár, Mandy a Jamie Stevensovi, velmi se milovali. Svázali svůj vztah pouta manželství a snili o šťastném životě s krásnými dětmi. Krutá realita ale změnila jejich plány.

Zdroj: findimindi.ru

Mandy dlouho nemohla otěhotnět, a když se tato radostná událost konečně stala, štěstí bylo opět krátké. V šestém měsíci došlo k předčasnému porodu a zdravotníkům se dítě nepodařilo zachránit.

Navíc to pro maminku bylo velmi bolestivé. Lékaři varovali Mandy Stevensovou, že dítě pravděpodobně nikdy nebude moci normálně nosit. Bylo doporučeno, aby se zdržela opakovaného těhotenství, aby neohrozila sebe a nenarozené dítě.

Když se manželský pár vzpamatoval z prvního otřesu, rozhodl se, že si najde náhradní matku, která by oplodněné vajíčko vynášela.

Nečekaně pro všechny teto role se chtěla zúčastnit maminka Mandy, Sherry Dixonová. A ženu neděsil ani vlastní solidní věk (a tou dobou už oslavila své půlstoletí), ani zdravotní problémy.

Po zvážení pro a proti se rodina rozhodla využít této šance.

Zdroj: findimindi.ru

Umělé oplodnění proběhlo v pořádku a v lůně Sherry Dixonové se začalo rozvíjet dítě Jamie a Mandy.

Těhotenství probíhalo bez excesů. Sherry navíc poznamenala, že cítí nový příliv sil. A dokonce i příznaky roztroušené sklerózy, kterou trpěla, se výrazně zlepšili.

Zdroj: findimindi.ru

Po devíti měsících přišla na svět nádherná holčička, která se jmenuje Mila. Nyní může nazývat maminkou nejen Mandy, která jí dala život, ale také Sherry, babičku, která ji nosila po dobu 9 měsíců.

Zázraky se na světě nedějí! Pokud vás tento neuvěřitelný příběh překvapil, tak se o něj podělte se svými přáteli!

Zdroj: findimindi.ru

Share