„Už za mnou nechoď“: Poslední rozloučení s Limonádovým Joe

Karel Fiala zemřel 3.října ve věku 95 let v nemocnici. Talent smutná zpráva urazila nejenom jeho rodinu a kamarády, ale i cely herecký svět. Fiala byl známý především své nádherně hře ve filmu Limonádový Joe.

Poslední rozloučení s legendárním hercem se konalo v pražském krematoriu na Strašnicích. Bohužel spousta kolegů a členů rodiny nepřijela kvůli epidemii koronaviru.

Zdroj: tyden.cz

Ale stihla přijet jeho vnučka Anna Fialová, která se před několika dny vyléčila od covidu. Ale na pohřebu bylo příliš málo lidi.

Přišel na poslední rozloučení kolega Limonádnika Ladislav Županič, který řekl: “Covid necovid, ale velmi mě udivilo, že z branže jsem Karlovi přišel dát sbohem jenom já a Irena Plucháčková. To je ostuda!”

Zdroj: tyden.cz

Také řekl, že nemohou všichni blízcí kamarádi Fialy být v karanténě. Ale bohužel, někteří příbuzní Karla Fialy opravdu byli v karanténě. Například jeho starší syn Boris.

Na první radě se posadili tři synové známého herce. Karel, Jan a Tomáš. Také v první řadě seděla vdova Věra Vlková spolu s vnoučaty. Přišla také i vnučka Fialy Anna, která je známá díky seriálu Vinaři.

Zdroj: blesk.cz

Županič nejdéle během pohřebu mluvil o svém zesnulém kamarádovi. Zavzpomínala taje i na jeho poslední narozeniny. “Když jsme se loučili, řekl mi: A už za mnou nechoď,” uvedl Županič.

Zdroj: ahaonline.cz

Share