Pošťák se zastavil vedle doma 94leté seniorky. Když uslyšel uvnitř brečení, rozbil dveře, aby se dostal dovnitř

Pro lepší službu musí pošťáci někdy projít několik kilometrů navíc. Ale mnoho opravdu vášnivých poštovníků milují svou práci na tolik že dokonce mohou jít nad rámec svých pracovních povinností, aby někomu na cestě i pomohli.

Zdroj:youtube.com

Po mnoho let musel pošťák Josh Heft doručovat poštu na více než 160 adres. V průběhu let se skamarádil s některými obyvatelí města na své cestě. Mezi přátelé byla i stará 94letá žena.

Pro ženu v jejím věku je docela těžké jít do poštovní schránky na konci chodníku v jejím domě, proto Josh vždy přináší poštu přímo k dveřím. Seniorka ho na oplatek vždy zve k sobě, aby si dal alespoň vodu, nebo kávu a zároveň si trochu popovídal.

Ale jednoho dne, když jako obvykle doručoval poštu k jejím dveřím, si uvědomil, že něco není v pořádku, protože stará žena nebyla u dveří. Tomu muž nerozuměl, protože seniorka byla vždy doma a vždy ho přivítala.

Zdroj:youtube.com

Muž si uvědomil, že se něco stalo, a několik minut klepal na dveře a doufal, že mu někdo odpoví. Najednou uslyšel velmi vágní volání o pomoc. Ramenem vykopl dveře a to, co viděl ho ohromilo.

Zdroj:youtube.com

Stará žena spadla a nemohla sama vstát. V takovém stavu strávila zhruba celý den!

Žena doufala, že jí pomůže pouze pošťák a on přišel! I když kdokoli jiný by nechal poštu u dveří, otočil se a odešel.

Zdroj:youtube.com

„Podařilo se mi jen zašeptat prosbu o pomoc, ale on mě slyšel a zachránil. A teď si na to budu vždy pamatovat do konce života!“ řekla žena v rozhovoru.

Toho si všimlo i vedení pošty a Joshovi byla udělena cena generálního poštmistra a nyní je jeho jméno mimo jiné na čestné zdi v hlavní kanceláři americké poštovní služby.

Zdroj:youtube.com

Přestože stará žena nyní žije v domově pro seniory, její přátelství s Joshem pokračuje. Často ji navštěvuje. Chybí jim jen společná tradice, pití kávy a popovídání.

Share