Příběh nejvíce žárlivé ženy na světě: Manžela testuje na detektoru lži

Žárlivostí, jakkoli bychom to nechtěli, trpí všichni. U obyvatelky Spojených států Debbie Wood se však tento pocit stal, dalo by se říci, skutečnou paranoiou.

Zdroj: mardentro.ru

Se svým miláčkem jménem Steve se seznámila přes sociální sítě před osmi lety. Od začátku dívka začala ukazovat svou žárlivost. Ale opravdu se Debbie „odhalila“, když začala žít s chlapem v jednom bytě.

Pokud Steve přijde z práce alespoň o pět minut později, tak ho doma čeká skandál s látajícími talíři.

Zdroj: youtube.com

Aby nepodváděl, předal mladík předal ji všechna hesla ze sociálních sítí a dokonce i bankovní karty. Když přijde domů, první věc, kterou děla,  dá dívce svůj telefon. Zatímco večeří, Debbie „skenuje“ telefon.

Zdroj: mardentro.ru

Jednou si všimla, že Steve často sleduje televizi. A tam je spousta krásných moderátorek. Aby se do jedné z nich nezamiloval, Američanka zavolala průvodce, který vsadil filtry na všechny zábavní kanály.

Zdroj: mardentro.ru

S internetem je to stejný příběh. Ani poté ale skandály neustaly. Debbie vždycky najde něco, na co by mohla žárlit. Steve to vše vláda klidně.

Jednoho dne dívka viděla přenos o detektoru lži. Američanka měla velkou radost, když zjistila, že si ho může  koupit. Nebylo ji líto ani obrovských peněz, které musela za něj zaplatit. Ale teď každý večer Steve prochází testem. Ale tady je potíž, pokud se člověk hodně bojí, zařízení může pracovat s výpadky.

Zdroj: mardentro.ru

Mimochodem, Debbie si uvědomuje, že taková žárlivost není normální. Ale nemůže s tím nic dělat. Lékaři jí diagnostikovali maniodepresivní psychózu a dysmorphofobii (obavy z nedostatků jejího vzhledu).

No, Steva můžeme jen litovat. I když mu prý vše vyhovuje.

Zdroj: mardentro.ru

PSALI JSME: ZNÍ TO AŽ NEUVĚŘITELNĚ: DVĚ SESTRY DVOJČATA SE VDALY ZA DVA BRATRY DVOJČATA

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PŘESTALA VĚNOVAT POZORNOST SVÉMU VZHLEDU: SLAVNÝ KADEŘNÍK Z NÍ UDĚLAL BĚHEM CHVÍLE KRÁSKU K NEPOZNÁNÍ

Share