Psychologický test: jaké zvíře podle vás nechalo takové stopy v písku

Lidé mají tendenci si všimnout i těch nejmenších vad charakteru někoho jiného. Abychom však překonali slabosti, je třeba je nejprve najít je v sobě. Proveďte test praktických psychologů a zjistěte, s čím byste měli bojovat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Podívejte se na obrázek: jaké zvíře podle vás nechalo takové stopy v písku? Není třeba hledat informace na internetu a encyklopediích, význam testu je slyšet podvědomí.

Takže stopy patří…

  • Psu – nezajímají vás názory a touhy ostatních a je důležité pouze to, co se týče přímo vaší osoby. Jste egoista, milujete se víc než kdokoli jiný v životě a nejste připraveni vzdát se svého „nedostatku“ ani pro dobro celého lidstva. Máte rádi samotu, nepotřebujete poslouchat nezajímavé příběhy jiných lidí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

  • Kočce – chamtivost pro vás již dávno stala druhou náturou. Nepůjčujete peníze, protože se obáváte, že o ně přijdete, nedarujete peníze do fondů a nenecháváte spropitné číšníkům. V restauracích po přátelských setkáních vždy spočítáte, kdo kolik musí zaplatit, a zkontrolujete účet s cenami v jídelním lístku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

  • Lišce – požadujete zvýšenou pozornost. Ve snaze vzbudit zájem někoho jiného jste schopní vymyslet absurdní věci: vymýšlíte choroby a sami věříte v diagnózu stanovenou vlastními rukama, nerozumně riskujete nebo se účastníte skandálních příběhů.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

  • Medvědu – vaše tvrdohlavost může rozzuřit i ty, kteří každý den meditují a nemají sklon projevovat živé emoce. Tvrdohlavě trváte na své pravdě a neustoupíte, dokud ji ostatní neuznají. Pro ostatní je snazší souhlasit se než zbytečné ztrácet čas dohadováním se s vámi.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

  • Zajíci – jste naivní člověk, kterého může oklamat dítě. Podvodníci a prodejci z vás často profitují a úspěšně nabízejí okurky za cenu kaviáru. Mnoho lidí používá vaši důvěřivost a manipuluje vámi k dosažení svých cílů.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

  • Neexistuje žádný předpoklad, kdo je vlastníkem stop – jste náchylní ke lži a pokrytectví. I když šaty vaší kamarádky vypadají spíš jako růžová bomba, ani vás nenapadne říkat jí pravdu. Jakýkoli obyčejný přívěsek se změní na náhrdelník s diamanty a váš kamarád z McDonald’s se stane kuchařským odborníkem.

Share