Psychologický test: pozice, ve které s partnerem usínáte, vypoví o vašem vztahu

Spánek je stav, ve kterém se nemůžeme ovládat. Nejslavnější psychologové tvrdí, že sledování člověka ve spánku – může o něm hodně vypovědět. Přemýšleli jste někdy o tom, jak spíte vedle svého partnera? Test vám pomůže zjistit více o svém vztahu.

Zdroj: psychology.sm.news

Obracíte se k sobě

Zdroj: psychology.sm.news

Tato poloha není pro spaní nejpohodlnější, ale přesto se snažíte cítit svého partnera vedle sebe co nejblíže. V podstatě mladé páry spí v této poloze. Pokud však žijete společně už delší dobu, a přesto spíte ve stejné pozici, pak to bude určitě hovořit o síle vašeho vztahu.

Odvracíte se od sebe, ale stále se dotýkáte

Zdroj: psychology.sm.news

V zásadě se tato poloha ve snu vyskytuje nejčastěji u těch párů, které jsou spolu dlouho. Prošli tím obdobím vášní a emocí, takže nepotřebují neustálý pocit náklonnosti od partnera. Oba však stále chtějí cítit přítomnost druhého, proto se v jakékoli poloze, ve které je pohodlné ležet, stále snaží všemi možnými způsoby dotýkat se milovaného člověka.

Jako židle

Zdroj: psychology.sm.news

Tato pozice je typická pro lidi, kteří jsou do sebe velmi zamilovaní, protože i když spíte, nepřestáváte se objímat. Může to také znamenat, že jeden z vás (podle toho, kdo koho objímá) potřebuje ochranu. Proto se cítí klidněji, když je v náručí někoho blízkého a drahého.

Dívka na hrudi muže

Zdroj: psychology.sm.news

Pokud jste si uvědomili, že vaše poloha ve snu je přesně stejná, kde spíte na hrudi svého mladého muže, pak to naznačuje silné city. A nejen z vaší strany, muž vás také zbožňuje. Přes všechny nepříjemnosti vám stále umožňuje opřít si hlavu o jeho hruď. Tato poloha ve spánku znamená, že máte silné a nerozbitné spojení.

Hvězda

Zdroj: psychology.sm.news

Stává se to, když se partner roztáhne po celé posteli a nedává druhému volný prostor a jeho ruce a nohy zabírají téměř celý prostor. To přímo hovoří o nadvládě a ze strany osoby, která obsadila celou postel. Možná byste měli přehodnotit své role ve své rodině.

Zcela v různých směrech

Zdroj: psychology.sm.news

Není to nejlepší póza pro zamilované. Když se pár pohádá, obvykle se každý rychle otočí na druhou stranu a snaží se toho druhého nedotýkat. Pokud však v této poloze spíte pořád, pak si dobře rozmyslete – děláte dobře? I když neexistují žádné zjevné známky úzkosti, je lepší si stejně položit tuto otázku, protože v životě se člověk vždy ovládá, ale je to tak ve snu?

PSALI JSME: KRÁTKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: JAKÉ POHLAVÍ MÁ VÁŠ MOZEK

PŘIPOMÍNÁME: ŽENSKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRANÝ ANDĚL ŘEKNE, JAK JSTE VE VZTAHU ŠŤASTNÍ

Share