Psychologický test pro ženy: vybraný účes odhalí, jakou chybu musíte v sobě překonat

Proveďte test a zjistěte, jakou chybu musíte v sobě překonat.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Obrazové testy jsou nenahraditelnou psychologickou metodou sebepoznání. Tento test byl vyvinut praktickým psychologem. Vyberte si účes a zjistěte, co říká o vaší osobnosti.

Účes 1

Nadměrné sebevědomí. Myslíte si o sobě velmi dobře a znáte svou hodnotu, a to je skvělé. Ale v některých případech to pro vás není dobré, protože se vám zdá, že nikdo nemůže zvládnout vznikající úkoly lépe než vy. Je nemožné vždy se vším vyrovnat sama, naučit se sdílet odpovědnost s ostatními lidmi.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Účes 2

Jste emocionálně bohatý člověk, jste zvyklí vyjadřovat své pocity a myšlenky otevřeně a živě. Někdy v obtížných situacích je těžké odolat negativním slovům a zvýšenému tónu v rozhovorech s lidmi kolem vás. To vám může ztěžovat budování pevných a trvalých vztahů. Zkuste se držet zpátky.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Účes 3

Extravagance. Je pro vás těžké se ovládat, když máte peníze. Okamžitě pocítíte mimořádné nutkání utratit je za nejrůznější věci a zábavu. Pracujte na této své vlastnosti, protože jejím projetím budete moci ušetřit na realizaci některých hlavních tužeb a nápadů.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Účes 4

Spolehlivost. Jste něžný a velkorysý člověk, který k ostatním zachází s péčí a něhou. Lidé ve vašem okolí znají a oceňují vaši laskavost a někdy ji nestydatě využívají. Je pro vás těžké říct ne. Naučte se chránit své osobní hranice a naslouchejte více svým potřebám, protože pokud neustále plníte touhy cizích lidí, zbude vám na život příliš málo času.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRÁNA VÁMI BRÁNA PROZRADÍ, JAKÉ ZMĚNY VÁS ČEKAJÍ V MILOSTNÉM ŽIVOTĚ

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRANÝ VÁMI ANDĚL PROZRADÍ Z JAKÝCH OBAV VÁS CHRÁNÍ

Share