Psychologický test: které z vajec na obrázku jste si všimli jako první. Zjistěte více o své povaze pomocí jen jedné jednoduché otázky

Psychologové z celého světa již dávno prokázali, že vizuální testy založené na asociativní reakci jednotlivce pomáhají lépe porozumět osobnosti a přesněji zpracovat psychologický portrét člověka.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Psychologický test: Zvolené vámi vejce odhalí vaše hlavní vlastnosti

Zjistěte více o své povaze pomocí jen jedné jednoduché otázky: které z vajec na obrázku jste si všimli jako první? Nemusíte dlouho přemýšlet o odpovědi, protože test je založen na volbě pomocí vašeho podvědomí.

Výsledky testu:

Vejce číslo 1

Jste sebevědomí a dospělý člověk. Je těžko vás nějak ublížit, nebo oklamat. Vždy se snažíte dívat na svět pozitivně a zůstáváte otevřeni všemu novému a neznámému. Jste společenští a snadno si získáváte nové přátele.

Vejce číslo 2

Nejvíc ze všeho v životě si ceníte osobní svobodu a uznání jiných lidí. Vždy se snažíte splnit zadané úkoly na jedničku, nenávidíte nedokonalosti a nedodělanou práci na „téměř hotové“, „normální“, „v pohodě“.

Vejce číslo 3

Zdroj:moscow.sm-news.ru

I ti nejodvážnější válečníci vám mohou závidět. Máte rádi dobrodružství, riziko a bez váhání souhlasíte s účastí ve velmi nebezpečných plánech. Adrenalin a schopnost lézt nervy jsou hlavní složky vašeho života.


Vejce číslo 4

Jste vrozený vůdce a můžete vést za sebou celý dav, ať jste kdekoli. Lidé ve vašem okolí rychle splní jakýkoli váš rozkaz a velice vás respektují. Pro kolegy jste osobou, jejíž názor nelze zpochybnit.

Vejce číslo 5

Vaše starostlivost a laskavost potěší ostatní. Jste neuvěřitelně upřímný, čestný a spravedlivý člověk. Jsme připraveni pomoci každému, kdo má potíže, bez ohledu na důsledky jeho hrdinství. Jste vynikající přítel a věrný společník, který podporuje nejen přátele, ale i rodinu.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Vejce číslo 6

Víte, co je štěstí a kde ho hledat. Víte, jak si užít každý okamžik života a nikdy nemyslet o selháních v minulosti. Jsou zvyklí řešit své problémy sami, aniž by někoho napínali svými žádostmi o pomoc.

Vejce číslo 7

Jste snílek a skutečný motivátor pro své okolí. S opravdovou vášni můžete strávit hodiny popisem ideálního nápadu, který se vám objevil a ohromit desítky kolegů svým úspěchem.

Vejce číslo 8

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Jste extrémně trpělivý člověk, který vydrží i 2hodinovou řadu babiček v lékárně. Nikdy neublížíte a za jakoukoliv cenu se budete snažit vyhnout konfliktům. Váš klid a chladný přístup odradí i toho nejhoršího člověka, který chce vám udělat něco špatného.

Share