Rak je plný motivace, Vodnář je ponořen do kreativity: Horoskop na tento týden od 22. do 28. července

Týden bude jednoduchý a úspěšný.

Týden pro všechny znamení zvěrokruhu by měl být aktivní a měl by přinést mnoho změn. Zda budou lepší, závisí především na vás.

Beran

Zdroj: dobrakondice.cz

Pro Berana se tento týden bude zdát snadný. Nakonec si odpočinete a uvolníte se. Je čas přemýšlet o budoucnosti, dobrá příležitost k vypracování dalekosáhlých plánů.

Aby byl týden opravdu úspěšný, věnujte jej pouze sobě. Držte ruku na pulzu nových příležitostí.

Býk

Zdroj: SvětŽivě.cz

Tento týden se stanete skutečným favoritem štěstí. Ve vašich rukou se „spálí“ a zlepší se, ať děláte cokoli. Tento týden je vhodné konečně řešit nevyřešené problémy a stanovit nové cíle.

Je lepší projevovat zdrženlivost a toleranci v komunikaci s lidmi, protože i malý střet zájmů může vést k vážné bouři.

Také se sejdete s osobou, kterou jste dlouho neviděli.

Blíženci

Zdroj: Astrohled

Tento týden vám astrologové doporučují, abyste se zdrželi velkých investic a nákladů. Tento týden je pro vydělávání peněz lepší, než je utratit.

Vyvarujte se špatných návyků, jako je hazard nebo zneužívání alkoholu – to může mít nepředvídatelné a velmi nepříjemné následky.

Lidé ve vašem okolí se na vás mohou obrátit o radu a morální podporu – neodmítněte je, i když se cítíte unavení. Možná jste pro někoho nejvíce potřebnou osobou.

Rak

Zdroj: Flowee

Budete mít velmi aktivní týden plný motivace a dobré nálady. Tento týden je také vhodný pro sportovní a duchovní praktiky, stejně jako pro introspekci a meditaci.

Pokud existuje potřeba, domluvte si schůzku se svým psychologem nebo psychoterapeutem, je užitečné, abyste se nyní otevřeli a porozuměli sami sobě.

Lev

Zdroj: electropiknik.cz

Astrologové tento týden radí Lvu, aby odolal pokušení a odmítl návrhy, které se na první pohled zdají podezřele přitažlivé.

Na osobní frontě se očekávají rychlé změny k lepšímu.

Situace v práci bude měřena bez zbytečného rozruchu.

Budete mít příležitost lépe poznat své kolegy. Ale navzdory inspiraci pro takovou přátelskou komunikaci se nedoporučuje otevírat svou duši a dávat o sobě příliš mnoho informací.

Panna

Zdroj: .dobrakondice.cz

Panna, rušný týden na vás čeká. Všechny případy, které jste odložili na neurčito, se najednou „objeví“ a je třeba je okamžitě vyřešit. A bude jen velmi málo času.

Získáte zkušenosti s řešením problémů rychle a efektivně, budete věnovat spoustu úsilí, ale budete připraveni na cokoli.

Překonání obtíží, které se staly, bude úspěšné. Pro ty, kteří převezmou kontrolu nad situací – začne nová etapa života a po chvíli si budete pamatovat problémy s úsměvem.

Váhy

Zdroj: Finanční navigátor

Tento týden je nejlepší čas se naučit nové dovednosti. Přemýšlejte o tom, co byste chtěli dělat z toho, co jste nikdy neudělali, ale nepřijímejte dobrodružné nabídky.

Organizujte svůj den kompetentně a pokuste se dělat vše jasně podle plánu. Tímto způsobem budete moci dělat všechno s lehkostí. N

ezapomeňte, že můžete splnit všechny své touhy, pokud vynakládáte alespoň minimální úsilí.

Štír

Zdroj: Jsme kočky

Věnujte tento týden tomu, co vám přináší potěšení. Nekomunikujte s energetickými upíry a neustále bolavými lidmi. Buďte flexibilní ve svých úsudcích, vyhněte se příliš kategorickým.

Na osobní frontě je to oteplování – hvězdy vám slibují sympatie a bouřlivou vášeň, hodně fyzické a duchovní jednoty. Partner se stane nejen objektem lásky, ale také spolehlivým společníkem v životních těžkostech.

Hvězdy jsou na vaší straně.

Střelec

Zdroj: Notino blog

Tento týden přinese vše stejně – práci a odpočinek, odhalení a potíže, lásku a nepřátelství, aktivitu a lenost. Události se budou měnit závratnou rychlostí, ale budete se jim moci přizpůsobit.

Skvělý týden k posílení přátelství. Hvězdy doporučují klidný, inteligentní a vyvážený přístup ke všemu.

V profesionálních záležitostech na vás čeká úspěch.

Kozoroh

Zdroj: Šperkin.cz

Pro Kozoroha bude tento týden úspěšný v osobním i finančním životě. Nedotýkejte se však práce, věnujte pozornost svému zdraví.

Musíte vyléčit chronické onemocnění, které vás trápí velmi dlouhou dobu. Vaše finanční situace se zlepší, ale náklady se zvýší.

Astrologové říkají, že o víkendu se smíříte s osobou, s níž jste se dlouho hádali.

Vodnář

Zdroj: Blesk Hobby

Nový týden bude obzvláště úspěšný pro zástupce tvůrčích profesí. Pokud budete mít štěstí, bude mít Vodnář v tomto období mnohem více než ve všech předchozích týdnech v měsíci.

Nezpomalujte a o víkendu se budete moci pochlubit profesionálními úspěchy. Ve finanční sféře najdete mnoho výhodných nabídek.

Pravděpodobně obdržíte drahý dárek od vedení, které dlouhodobě sleduje váš úspěch.

Ryby

Zdroj: Flowee

Vaše vitalita a energie jsou téměř na svém maximu a budete moci překonat všechny své plány. V pátek budete mít podle astrologů ve svém životě důležitou událost.

Únava, která vás může doprovázet celý týden, se změní poté, co změníte své návyky. Nyní je nejlepší způsob, jak přestat kouřit nebo přestat pít alkohol.

Pro všechny dny, aby vám přinesly pozitivní emoce, musíte být citliví na ostatní. Udělejte dárek svým přátelům a někde je pozvěte na kávu.

Astrologové tvrdí, že jsou zaručeny nádherné emoce. Spolehněte se na jejich přátelskou podporu.

 

Share