Řidič si všiml pejska, který škrábal packami do kartonu a kňučel, ve které se něco vrtělo: pak se pokusil krabici otevřít

Tento příběh o záchraně zvířátka se odehrál na dálnici v Bunville (Missouri, USA), 100 km od Kansas City.

Za jízdy autem si muž všiml malého černého španěla, který seděl u krajnice. Poblíž ležela kartonová krabice. Mužovi přišlo psa líto, a tak ho chtěl zachránit.

Zdroj: zamechatelno.fun

Pes začal kňučet a snažil se otevřít krabici, ve které se něco vrtělo. Mladý muž se pokusil krabici otevřít, ale nešlo mu to, protože byla zalepená páskou. Proto musel použít kapesní nůž.

Zdroj: zamechatelno.fun

V krabici objevil třesoucí se zimou a extrémně vyhládlá štěňata. Neměla ani měsíc! Muž okamžitě odvezl celou rodinu do útulku pro zvířata. Tam maminku nakrmili a ta nakojila své štěňata.

Zdroj: zamechatelno.fun

Veterinář si prohlédl pejsky. Měly červy, klíšťata a kožní infekce, ale nebyly zraněné. Kvůli tomu, že krabice byla malá, štěňata neměla dost místa, ale mohla se navzájem zahřívat a déle zůstávat v teple.

Jejich život však zachránila oddaná matka, která neopustila své děti. Pokud by nebyla poblíž, je pravděpodobné, že by si této krabice nikdo nevšiml.

Zdroj: zamechatelno.fun

Kdo se zachoval tak nelidsky, již nezjistíme. Nyní se štěňátka zotavují. Přes internet hledají novou rodinu. Doufáme, že v budoucnu budou mít šťastný život.

Zdroj: zamechatelno.fun

Muž, který psy zachránil, chce si adoptovat maminku, jakmile její děti najdou nové páníčky. Často ji navštěvuje v útulku a vytvořil si s ní přátelský vztah.

Share