Rodina nevěsty se rozhodla ukázat všem krásu dcery a objednala šaty za 200 tisíc dolarů: jak vypadaji tyto svatební šaty

Svatba je velmi důležitý den. Na tento svátek se rodiny ženicha a nevěsty se snaží nešetřit. Zvlášť velkolepá je cikánská svatba.

Zdroj: lyubopytno.fun

Síť zasáhla svatba v malém slovenském městečku Michalovce na východě země. Oslava se konala již před třemi lety, ale uživatelé Youtube stále nejsou lhostejní k tomuto videu.

Zdroj: lyubopytno.fun

Limuzína, drahé snubní prsteny od Bvlgari, bohatý stůl, obrovské spropitné číšníkům a hudebníkům, stejně jako stovky hostů, — tak s „cikánskou stylovostí“ slavili svatbu 19-letá Evka a 20-letý Lukáš.

Zdroj: lyubopytno.fun

Ozdobou oslavy a chloubou rodiny nevěsty se ovšem staly svatební šaty Evky se spoustou šperků. Obraz doplnila zlatá diadéma.

Zdroj: lyubopytno.fun

Šaty stály rodiče nevěsty ani moc, ani málo, dvě stě tisíc dolarů. Mimochodem, je to čtyřikrát více, než bylo vynaloženo na samotnou čtyřdenní svatbu. Lucas, aby odpovídal své snoubence, byl také oblečen v bílo-zlatém obleku. Je pravda, že to stálo mnohem levněji.

Zdroj: lyubopytno.fun

Nevěstu, jak je tomu u cikánských svateb zvykem, zahazovali 500 eurovými bankovky. Hosté balíčky bankovek připevňovali k šatům nevěsty.

Romové tvoří dvě procenta z pětimilionové populace Slovenska.

Share