„Rok zpět vs. dnes. Poslední dny na to celé intenzivně vzpomínám“: Anna Slováčková pověděla o léčbě

Anička Slováčková mladá zpěvačka, dcera Dády Patrasové a saxofonisty Felixe Slováčka se před rokem dozvěděla šokující zprávu. Objevila rakovinu prsu. Nyní dělí život na děsivou diagnózu a po ní.

Zdroj: blesk.cz

Zdroj: blesk.cz

Během náročné léčby byla Anička v kontaktu s fanoušky, vyprávěla o průběhu léčby, sdílela výsledky analýz a fotografie. Fanoušci věděli všechno, co cítila, všechny její zkušenosti a obavy.

Zdroj: blesk.cz

Během léčby ale nebyli jen negativní, byly radostné chvíle, příjemné vzpomínky, dokonce i nové písně, kterými zpěvačka chtěla dát naději a víru v lepší dalším lidem, které trpí takovou strašnou nemoci.

Zdroj: blesk.cz

Slováčková prozradila, že pro ni stále není snadné přehodnotit fotografie během léčby a před tímto obdobím, stejně bolestivé, protože je to jakýsi rys, který dělí život na dvě části.

Zdroj: blesk.cz

Zpěváčka říká, že by ráda vytáhla stránky z nemocí z knihy svého života a vložila tam veselé stránky, které jsou plné dobrých emocí, ale bohužel to není možné. Anička si uvědomuje, že nikdo by nechtěl čelit diagnóze rakoviny.

Zdroj: blesk.cz

Nyní ještě není jasné, zda se plně Anička uzdravila, ale zpěvačka se raduje každý den v roce 2020.

Zdroj: blesk.cz

A vyzývá všechny lidi, aby se více pozitivně podívali i na ty nejstrašnější a nepříjemné události. Koneckonců, smutek a úzkost nepomáhají problému.

Share