Nové detaily o rozvodu Vondráčkové a Plekance: od bývalého manžela dostala pořádný balík

Manželství Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové vydrželo osm let. Rozvodový proces se ale kvůli velkému majetku a napjatému vztahu protáhl až o dva roky. Ale teď už je po všem, nicméně jaký výsledek byl dosažen?

Rozhodnutí soudu pro zpěvačku a herečku Lucii Vondráčkovou se ukázalo jako docela dobré. Po rozvodu alespoň něco dostala.

.

Původně měli manželé podepsanou předmanželskou smlouvu, takže po skončení rozvodu se Lucie Vondráčková musela zříci všeho, co její manžel během manželství vydělal.

.

Podle reportérů ze sousedního Slovenska si hokejista za dobu svého působení v manželství vydělal asi 15 milionů Eur.

Prozradili také, co Vondráčková od bývalého manžela dostala.

Zpěvačka a herečka ale přesto dostala od bývalého manžela nějaký majetek.

Plekanec jí nechal byt na Kavčích horách v Praze.

.

Plocha bytu spolu se zahradou je zhruba 600 metrů čtverečních. Hodnota tohoto majetku se nyní odhaduje na zhruba jeden milion eur, tedy zhruba 27 milionů korun.

Co se ale týká jiného majetku, to zůstává neznámé. Objevují se i informace, že Tomáš Plekanec nabídl své bývalé manželce, že zaplatí jednou pět milionů korun.

.

Také on údajně nabídl Lucii Vondráčkové alimenty na dva syny ve výši 90 tisíc korun měsíčně. Ta to ale prý odmítla.

Podle některých informací na internetu zpěvačka chtěla, aby jí její bývalý partner zaplatil jednorázově 120 milionů korun.

.

Také ona údajně chtěla výživné ve výši půl milionu korun měsíčně. Rozhodnutí soudu mělo vstoupit v platnost 20. dubna letošního roku.

Zatím ale není zcela jisté, jaké přesně rozhodnutí soud přijal. Navíc bývalí manželé tuto situaci nijak nekomentují, takže o pravdivosti těchto částek nelze nic přesně tvrdit.

Share