Sámer Issa se údajně rozešel se svou snoubenkou: co se stalo

To málokdo čekal, i když takové situace se v životě občas stávají. Zpěvák Sámer Issa ukončil vztah se svou snoubenkou Pavlou. S největší pravděpodobností je nyní zpěvák sám. Podle něj ale Lucie Vondráčková nějak ovlivnila jeho rozhodnutí rozejít se. Zpěvák uvedl, že bývalá manželka Tomáše Plekance je úžasná žena.

Sámer Issa řekl, že původně chtěli založit rodinu s Pavlou. Na začátku letošního roku však v jejich vztahu nastala první krize.

Zdroj: Instagram

Ale před pár týdny se rozhodli, že budou chvíli odděleně. Poté se rozhodli rozejít, i když se podle něj stále kamarádí. Řekl to zpěvák Sámer Issa portálu Život v Česku.

Zdroj: Instagram

„Je možné, že za rozchodem může částečně stát tento projekt, na kterém přes měsíc s Luckou pracujeme“ přiznal Sámer Issa pro zivotvcesku.cz.

Zdroj: Instagram

Hovořil o společném projektu se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou. Naznačil, že teď je to pro něj priorita, proto se s Lucií Vondráčkovou nyní vídá často kvůli práci.

Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvák řekl, že Lucie je pro své děti skvělou maminkou. Dodal také, že je to profesionální zpěvačka a na jejich duetu velmi pilně pracuje.

Zdroj: Instagram

„O takové ženě musí snít každý muž“ shrnul Sámer Issa. Kdyby mezi nimi vzniklo něco víc než jen práce, byla by to senzace.

Zdroj: Instagram

Share