Sedmnáctiletá dívka je majitelkou nejdelších nohou na světě: díky svému růstu se stala populární

Ach, tolik dívek je na světě, které se stydí své nízké výšce a sní o dlouhých nohách, aby dobyly nejmódnější pódia.. Ale jsou i tací, kteří se naopak stydí za svůj vysoký růst, a chtěli by být menší.

Dnes chceme vám představit sedmnáctiletou dívku jménem Maci Currin z Texasu. Nedávno se dostala do Guinnessovy knihy rekordů jako držitelka nejdelších nohou mezi ženami na světa.

Zdroj: laykni.com

Zdroj: laykni.com

Ve skutečnosti Maci velmi chtěla nastavit tento rekord, aby svým příkladem inspirovala vysoké děti, aby si vážily svého rysu danou přírodou.

Zdroj: laykni.com

Zdroj: laykni.com

Délka její levé nohy dosahuje 135,3 centimetru a pravé 134,3 centimetru. Samotná výška dívky je 208 centimetrů.

Maci říká, že jí nikdy nešikanovali kvůli nohám, ale kvůli vysokému růstu se ano.

„Nikdy jsem nebyla šikanována kvůli mým nohám … byla jsem šikanována, protože jsem byla vyšší než ostatní. Na střední jsem se přestala bát, co si o mně ostatní myslí, a pak už mě to prostě přestalo zajímat.“

Zdroj: laykni.com

Maci se přiznává, že každý den čelí spoustě obtíží — je to oblečení, které je na ni vždy krátké, nebo boty jsou malé a také je pro ni těžké nasednout do auta nebo projít do dveří.

Zdroj: laykni.com

Ale kromě toho existuje mnoho výhod: například hraje skvěle volejbal a může si vzít knihu z nejvyšší police. A také díky svému růstu se stala populární na sociálních sítích.

Zdroj: laykni.com

V budoucnu plánuje Currin vstoupit na vysokou školu ve Velké Británii a také získat další status v Guinnessově knize rekordů, již jako nejvyšší profesionální modelka na světě.

Zdroj: laykni.com

Share