Svatební šaty a tajemný snímek: Snad se vztah Nikol Štíbrové a Petra Leitgeba brzy dostane na novou úroveň

Česká herečka Nikol Štíbrová už přemýšlí o krásných bílých šatech. Její přítel Petr Leitgeb nedávno procházel vedle svatebního salonu. Na jeho sociálních sítích se objevilo jedna zajímavá poznámka. Všechno vypadalo, jako by pár už chtěl svatbu. Zatím ale není nic přesně známo, zásnuby s největší pravděpodobností ještě nebyly, nebo se o nich ještě nemluvilo.

Nikol Štíbrová letos začala randit se svým novým přítelem Petrem Leitgebem. Ti dva vypadají zamilovaně, na Instagramu často zveřejňují spoustu společných fotek.

Zdroj: Instagram

Nechybí ani společné fotky nejen Nikol a Petra, ale i jejího syna Mathiase, jehož otcem je Martin Kyncl. Před časem herečka prozradila, že spolu se svým přítelem staví dům.

Zdroj: Instagram

„Za dva roky bude pod námi gauč, pod gaučem Mates, pod Matesem pes, pod psem dřevěná podlaha, pod podlahou sklep plný vína“ řekla už v dubnu Nikol Štíbrová.

Zdroj: Instagram

Ale teď fanoušci mnohem více chtějí vidět novou úroveň jejich vztahu, a to nejen postavený dům. Čekají, zda bude mít herečka svatbu.

Zdroj: Instagram

Na svém Instagramu Petr Leitgeb náhodou naznačil, že je možné, že se v brzké době začne pohybovat tímto směrem. Možná ji požádá o ruku.

Zdroj: Instagram

Petr se tehdy procházel s malým Mathiasem a náhle se zastavil u svatebního salonu. Na svých sociálních sítích pak napsal, že si myslí, že „toto dítě je součástí nějaké hlubší propagandy“.

Zdroj: Instagram

Nikol Štíbrová tu fotku viděla a hned napsala, že na svou svatbu vůbec nechce korzetové šaty.

Zdroj: Instagram

Fanouškům by vůbec nevadilo, kdyby se tento pár už zasnoubil a brzy se oženil. Mnozí komentátoři píší, že Petr je pro Nikolu dobrý pár, protože je velmi atraktivní.

Zdroj: Instagram

Jedna žena ho nazvala krasavcem a řekla, že kdyby se tento pár rozešel, ráda by se s Petrem setkala.

Zdroj: Instagram

Ale je nepravděpodobné, že by se něco takového stalo. Nikol Štíbrová miluje svého partnera a on ji také miluje. S největší pravděpodobností budou spolu a tam bude možná i veselka.

Share