Muž se nastěhoval do starého domu: když najednou uviděl na podlaze kliku na laminátu, rozhodl se zkontrolovat, co se skrývá za dveřmi v podlaze a měl překvapení

Stěhování do nového bytu nebo domu je vážnou událostí v životě člověka. Vždyť nikdy nevíte, jaká byla historie minulých obyvatel, jak žili, co dělali. A kolik hororů je vytvořeno podle námětu „Strašidelný dům“ – ani se nedá spočítat!

Zdroj: ukr.media

Dnes vás nebudeme strašit výmysly, ale řekneme skutečný příběh, který se stal s chlápkem během stěhování

Ir Daniel Carley se nastěhoval do staré budovy v Anglii, která pochází z 19.století. Myslel si, že mu všichni řekli o budoucím bydlení, ale jak se ukázalo, informoval ho ne o všech vlastnostech jeho nového bydlení.

Zdroj: ukr.media

Při procházce po novém domově, které vypadaly docela stylově a moderně, najednou chlap uviděl na podlaze kliku. Ano, byla vyrobena přímo na laminátu! O tom v informaci o pronájmu nebylo ani slovo.

Zdroj: ukr.media

Jako každý, kdo viděl alespoň jeden horor o „tajné místnosti“, Daniel cítil nepohodlí, ale zároveň zájem!

Samozřejmě se rozhodl zkontrolovat, co se skrývá za dveřmi v podlaze.

Nejdřív viděl spoustu věcí, ale to byl jen začátek dobrodružství.

Zdroj: ukr.media

Když viděl žebřík, uvědomil si, že může jít dolů, do sklepa. Ale ne, nebyla tam žádná konzervace na zimu. To je těžké nazvat sklepem.

Zdroj: ukr.media

Před námi byl skutečný žalář!

Dlouhé, matoucí a zajímavé. Bylo tam hodně „místností“ a míst, kde se dá pořádně projít.

Podařilo se dokonce najít místo připomínající kryptu!

Zdroj: ukr.media

Na stěnách byly graffiti. Jak se ukázalo, stavbaři tam byli před několika lety, ale poté se podzemí ukázalo jako zcela opuštěné. Skvělé místo pro domácí kino nebo pro párty!

Zdroj: ukr.media

Daniel si uvědomil, že by měl provést vyšetřování a dobře se zorientovat v tomto žaláři. On se přesvědčil, že schodiště z jeho domu je jediná cesta, jak se tam dostat. Aspoň něco pozitivního!

Je to děsivé, když víš, že žiješ nad takovými katakombami, ale hrdina našeho příběhu není děsivý. Mohli byste žít nad takovým žalářem?

Share