Střih kaskáda: Stylový a relevantní účes pro sezónu 2020–2021

Kaskáda je skvělým řešením pro moderní ženy, které nechtějí trávit mnoho času na úpravu vlasu, ale zároveň takový účes vypadá stylově a atraktivně.

Kaskádový střih po ramena

Tento účes je univerzální, takže si ho mohou vybrat všechny ženy bez ohledu na věk a styl.

Kaskáda kratší než průměrná délka bude vypadat dobře jak na hustých vlasech, tak na řídších pramenech.

Kaskádový účes je účes, který dodává hustotu i tenkým vlasům. Pokud chcete přidat objem do svého účesu, věnujte mu pozornost.

Zdroj: poshepky.com

Kaskáda s vysokým vrcholem

Pokud máte široký oválný obličej, pak je taková kaskáda ideální volbou pro vás. Tento účes změkčuje příliš široké nebo hranaté rysy obličeje. Dobře zvolená ofina a krásný odstín vlasů učiní obraz holistickým. Proto si klidně vyberte kaskádu pro korekci obličeje.

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Mají krásný vzhled na tomto účesu ombre, balayazh, shatush. Vyberte si zvýraznění podle vlastního vkusu. To vám umožní, aby váš obraz byl živější a zdůraznil vaši osobnost.

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Střední délka kaskády

Tato délka vlasů umožňuje různé experimenty. Máte spoustu možností. Můžete kombinovat kaskádu s ofinou, zvláště důležitá je asymetrická ofina. Pokud jde o barvení vlasů, odstín závisí na vašem přáních.

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Komu bude vyhovovat kaskáda

Tento účes má mnoho různých možností a typů, takže každá žena si může vybrat vhodnou volbu pro sebe. Různé modely mohou být provedeny na různých typech vlasů. Kaskáda je vhodná jak pro tenké, tak pro husté vlasy, protože stejný účes může dát objem, nebo naopak – odstranit přebytečný objem vlasu. Můžete si také vybrat perfektní volbu jak pro kudrnaté, tak pro rovné vlasy. S tímto účesem můžete skrýt nedokonalosti obličeje a zvýraznit krásné rysy vašeho obličeje.

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Kaskádový účes bude stylový a relevantní, pokud vezmete v úvahu vás typ obličeje a vzhledu. Kaskáda je velmi různorodý účes,takže každý zde najde něco pro sebe.

Líbí se vám tato volba účesu?

Share