Tato siamská dvojčata byla oddělena ve věku 4 let, nyní je jim 18 let. Jak žijí dnes

V únoru 2002 se Jake a Erin Herrin narodily dvě dívky, Kendru a Maliu. Tato událost způsobila smíšené pocity: miminka se narodily jako siamská dvojčata.

Na jedné straně byli rodiče velmi rádi, že teď mají v rodině dvě dcery a na druhé straně se obávali o jejich budoucnost.

Zdroj:laykni.com

Až čtyři roky měli Kendra a Malia jeden společný život, ale jejich rodiče jim chtěli dát příležitost žít samostatně a rozhodli se je oddělit.

Zdroj:laykni.com

Dívky měly jen dvě nohy a každá mohla ovládat jednu. Postupně se přizpůsobili a mohli bez problémů chodit a dokonce i běhat.

Zdroj:laykni.com

V roce 2006 byla provedena operace, aby dvojčat oddělili. Operace byla provedená pomocí 31 lékařů, kteří na tom pracovali déle než 24 hodiny.

Zdroj:laykni.com

Brzy se média dozvěděla o této události a Kendra a Malia se staly malými celebritami.

Je to už 14 let, co dvojčata žijí samostatně.

Samozřejmě si museli zvykat na život novým způsobem, ale postupně se přizpůsobili k nové realitě. Dívky chodí do školy a někdy se vzdělávají na dálku.

Zdroj:laykni.com

Dívky také mají ohromný talent: obě velmi rádi kreslí a nejsou na tom špatně.

Zdroj:laykni.com

Kendra a Malia jsou příkladem pro své vrstevníky a ukazují, že neexistují žádné zoufalé situace.

V škole holky jsou považováni za hrdinky a jejich spolužáci je vysoce respektují.

Zdroj:laykni.com

Nyní mají dívky 18 let a vypadají takhle.

Zdroj:laykni.com

Sestry žijí plnohodnotný život, mají příležitost žít každá svůj život. Dívky absolvovaly autoškolu a jsou skvělé řidičky.

Zdroj:laykni.com

Sestry mají svůj kanál na YouTube a aktivně vedou stránky n a sociálních médií, kde sdílejí zajímavé události ze svého života. Dvojčata mají desítky tisíc fanoušků.

Zdroj:youtube.com

Share