Tereza Bebarová oslavila 45. narozeniny: dostala hezký dárek a má novou práci

Tisíce diváků mrzela zpráva, že už neuvidí Světlanu Nyklovou v seriálu Ulice. Herečka Tereza Bebarová sice ukončila svou činnost na TV Nova, ale nikam nezmizela. Navíc nedávno měla narozeniny, a to 8. července. Samozřejmě dostala dárek.

Diváci jsou již velmi zvyklí spojovat herečku Terezu Bebarovou s postavou Světlany Nyklové. Hrála velmi věrohodně, mnozí by nikdy nepoznali, že Ukrajinku hraje česká herečka.

Zdroj: Instagram

Je to opravdu nejlepší ocenění pro herce, když diváci oceňují jeho schopnosti. Také ona se nedávno zúčastnila show Peče celá země.

Zdroj: Instagram

„Kolik mi je, to vůbec nevnímám. Opravdu to je jen číslo“ řekla Tereza Bebarová o svých narozeninách.

Zdroj: Instagram

Dodala, že plánuje oslavit narozeniny, ale to bude za chvíli, protože část rodiny je na jižní Moravě. Chce přijet k rodičům a už tam chystá párty ve stylu devadesátých let.

Zdroj: Instagram

Její partner také před několika týdny oslavil narozeniny, je mu také 45 let. Její další příbuzní také nedávno oslavili narozeniny a její dcera také nedávno oslavila svých 8 let.

Zdroj: Instagram

„Bude to takoví račí ráj s jedním Blíženečkem“ dodala Tereza Bebarová.

Zdroj: Instagram

Samozřejmě, jako všichni, dostala dárek. Tento dárek připravovali společně s manželem a ona ho dostala předčasně.

Zdroj: Instagram

„Jde o pilotní díl našeho pořadu Čas na TeBe“ prozradila herečka Tereza Bebarová, jaký je to dárek.

Zdroj: Instagram

Tento pořad je plánován na televizních kanálech jako TV Hobby a Mňam TV. Už mají připraveno 12 dílů této show. Už teď chce, aby to diváci viděli co nejrychleji.

Zdroj: ČT / Mikuláš Křepelka

Smyslem této show je, že zve k sobě domů přátele a dobré známé a mluví na různá zajímavá témata pro diváky. Samozřejmě, že během toho něco vaří, nebo dělají něco doma.

Share