Jak držíte šálek: Test který prozradí něco zajímavého o Vaší osobnosti

Ráno, před začátkem produktivního dne, vy udříti pijete čaj nebo kávu. A čtením časopisu, vy trávíte zajímavě a prospěšně váš čas. Nebízíme vám tedy přečíst si i něco zajímávalo o sobe. Tužku a papír nechte zůstat na svých místech. Stačí jen přečíst si tento text a trocha vnímavostí k detailům.

Počkejte, až se všichni blízcí shromáždí u stolu, a podívejte se, kdo jak drží šálek v ruce, když pije svůj nápoj. Zbývá jen porovnat vaše pozorování s výsledky níže.

1. Malíček je stranou

Zdroj: tintelekt.com

Lidé, kteří obvykle drží takto hrnek v ruce, jsou extrémně silní jedinci, kteří vědí, co chtějí. Jsou velmi tvrdohlaví a téměř nikdy nesouhlasí s kompromisem, což s nimi může hrát ošklivý vtip.

Pro ně je důležité zastávat vedoucí pozice, protože se nebojí odpovědnosti a ve svých podřízených mohou odhalit skryté talenty. Jsou vysoce ceněny příbuznými a přáteli.

2. Držte šálek oběma rukama

Zdroj: tintelekt.com

Jste člověk s velkým a velmi dobrým srdcem. Příbuzní a přátelé se na vás téměř vždy obracejí s žádostí o radu nebo o sdílení problémů. Ale to není tak dobré, protože na prvním místě u vás jsou ostatní a na sebe většinou zapomínáte. Je však důležité si uvědomit, že lidé jako jste vy nikdy nezradí a vždy pomohou v obtížné chvíli.

3. Držte hrnek v pěsti

Zdroj: tintelekt.com

Jsou to extrémně klidní a vyrovnaní lidé. Nikdy se nevrhají hlavou do nějakého rozhodnutí a vždy pečlivě zvažují každý krok. To jim pomáhá vyhnout se velkým problémům a dosáhnout toho, co si přejí.Držte rukojeť, ale držte ji druhou rukou

Ale mince má i druhou stránku – pořád schováváte své emoce, což může způsobit stres nebo dokonce depresi.

4. Držíte se za spodní část

Zdroj: tintelekt.com

Jste velmi opatrný člověk, který se bojí změn v životě. Výlet do obchodu je již velkou událostí, takže je třeba zásobit se potravinami na několik let dopředu. Kupujete jen nezbytné věci a myšlenky o přestěhovaní nebo o dovolené vás děsí – protože vy nevíte co se třeba může stát. Ano, jste velmi opatrný člověk, ale takové myšlenky vám nedovolí podívat se na svět široce a vzít si z něj maximum.

5. Jednou rukou držitel rukojeť, ale druhou maté také na hrnku

Zdroj: tintelekt.com

Jste velmi smyslná povaha, která bere všechno příliš blízko k srdci. Potřebujete neustálý souhlas milovaných a jejich podporu. Kromě toho rádi vzpomínáte na minulost a trávíte čas na prověřených a oblíbených místech.

Je pro vás nesmírně důležité vybudovat si s rodinou dobrý vztah. Tito lidé se obvykle stávají velmi dobrými přáteli.

6. Držte se na z opačné strany rukojeti

Zdroj: tintelekt.com

Tito lidé zacházejí se životem velmi snadno a dokonce neopatrně. Jedná se o velmi kreativní lidi, kteří mohou překvapit svými neobvyklými pohledy na zdánlivě běžné věci.

Ponoří se do tvůrčího procesu a mohou úplně zapomenout na důležité praktické věci. Takové chování může způsobit spoustu chyb, ale jinak žít takové lidi prostě neumí.

Share