Které boty se vám líbí nejvíce: Neuvěříte, co všechno to prozradí o vaší povaze

Ukazuje se, že doslova každá maličkost může říci něco o povaze člověka.

Zdroj:e-w-e.ru

Například, jaké boty máte nejraději. Dnes vám doporučujeme se vyzkoušet a udělat jednoduchý test a odpovědět jen na jednu otázku:

Které boty se vám líbí nejvíce?

Vyberte si a zjistěte více o své povaze!

Pokud jste si vybrali…

1. Modré sandály

Jste impulzivní, emotivní člověk a vyzařujete jen ženskost. Lidé kolem vás závidí vaší komunikativní schopnosti. Rádi komunikujete a jste otevřeni celému světu. Můžeme o vás říci, že jste velmi upřímná a přátelská žena.

2. Červené podpatky

Taková volba naznačuje, že jste skutečně nezapomenutelná osoba. Jste přirozeným vůdcem a vaše charisma fascinuje ostatní natolik, že všichni vám okamžitě „podlehnou“. Někdy můžete být rozmarní, ale děláte to tak přirozeně, že nikomu ani nenapadne vyčítat vám za to.

3. Červené boty na platformě

Pokud si je vyberete, jste soustředěný a odpovědný člověk. Jste zvyklí samostatně řešit nejen své vlastní, ale i problémy ostatních lidí. Váš multitasking a praktičnost lze pouze obdivovat! Za materialismem a cynisnem skrýváte křehkou duši, kterou si jen málokdo uvědomí. Jste dívka, která chce být opravdu milována.

4. Černé a bílé podpatky

Jste od přírody skutečná podnikatelka. Podnikání je doslova v plném proudu a je pouze ve vašich rukou. Jste sebevědomá a nezávislá žena. Lidé kolem vás jsou ohromeni vašimi analytickými schopnostmi. Obdivují vás také pro vaši bystrou mysl a přirozené kouzlo.

Share