69letá řidička jela po silnici v Pardubicích a nad silnicí viděla poletující bankovky: když se zastavila, vystoupila z auta a сelkem našla sedm tisíc korun

V životě každého člověka se občas stávají velmi podivné situace. Například jedna 69letá řidička jela po silnici v Pardubicích a nad silnicí viděla poletující bankovky. Bylo to v pátek.

Žena se zastavila, vystoupila z auta a všechny peníze, které byly na silnici, posbírala. Také našla peněženku, ve které bylo mnoho dokladů majitele.

Zdroj: Profimedia.cz

Žena byla velmi svědomitá, takže vše, co našla, vrátila majiteli. Celkem našla sedm tisíc korun.

Dobrá paní se rozhodla o svém nálezu okamžitě informovat policii. K řidičce dorazili současně městští policisté i majitel ztracené peněženky s penězi.

Zdroj: Aktron / Wikimedia Commons

„Devětašedesátiletá žena zastavila, posbírala všechny bankovky včetně peněženky a zavolala strážníky“ řekla mluvčí Lucie Klementová.

Majitel peněženky si uvědomil, že něco ztratil a také se vrátil na místo, kde ji mohl ztratit. Přijeli všichni společně a téměř současně.

Zdroj: Profimedia

Majitel byl velmi rád, že jeho peněženka byla nalezena. Ženě okamžitě zaplatil nálezné. Po této příležitosti byli všichni spokojeni.

Share