Eva Holubová otevřeně: “To až oni dali našemu životu smysl“: na jaké události vzpomíná herečka na sociálních sítích

Eva Holubová (61) ráda vzpomíná na staré časy. Herečka o důležité momenty ze své minulosti se vždy podělí také s fanoušky. Nyní si připomněla těhotenství a svatbu u Miloše Formana (†86) v USA.

Zdroj: instagram.com

Holubová je na sociální síti Instagram velmi aktivní uživatelkou. Své fanoušky pravidelně zásobuje jak novými informacemi ze svého života, tak vzpomínkami na časy minulé. S Miroslavem Zdeňkem do toho praštili až po dvacetiletém vztahu. Svatba proběhla ve Spojených státech, když se Holubové rodina vydala do New Yorku navštívit jejího blízkého dlouholetého kamaráda Miloše Formana.

Zdroj: instagram.com

„Jsme sice spolu od roku 91, ale teprve před deseti lety jsme do rukou americké farmářky irského původu a Miloše Formana složili slib manželství,“ napsala loni Holubová k desátému výročí svatby s manželem.

Zdroj: instagram.com

„Byla to dobrá svatba, moc hezká vzpomínka po ní zbyla a ještě krásnější závazek. Děkuji vám, Milošku a Martinko, možná bychom se bez vás nerozhoupali. Vystrojili jste nám náramnou veselku,“ dodala herečka.

Zdroj: instagram.com

S fanoušky se podělila o snímek, na kterém je zachycená právě s těhotenským bříškem. „27 let! Už? Ne, spíš teprve! Teprve 27 a mně se zdá, jako bych je měla od nepaměti. Že to, co bylo před nimi, se nepočítá, že to neplatí. To až oni dali našemu životu smysl,“ popsala oblíbená česká herečka Eva Holubová.

Share