„Která karta se vám líbí nejvíce“: skrývá, co Vám chce říct Váš anděl strážný

Dnes se podíváme na kartách, co Vám chce říct Váš anděl strážný.

Pečlivě se podívejte na karty na obrázku. Položte kartám otázku na téma našeho věštění a vyberte si kartu.

Zdroj: krutoo.club

Zaměřte se na své pocity.

Zdroj: krutoo.club

Karta 1. Požádejte o znamení

Váš anděl strážný vás chrání, když jste zmatení, potřebujete ceduli, která vám ukáže, kam byste měli nejlépe jít. Znamení představují nejinteraktivnější a postupné zprávy od andělů.

Pokud budete pravidelně žádat anděla, aby vám dal znamení, budete upozorněni, že jste si vybrali správný směr a obdržíte pokyny, které vám pomohou zůstat na této cestě.

Anděl strážný vám nyní říká, že znamení, která jsou na vaší cestě, vám pomohou činit správná rozhodnutí. Rada na konci článku.

Karta 2. Přátelství

Anděl strážný vás žádá, abyste svou pozornost zaměřili na takový aspekt vašeho života, jako je přátelství. Podívejte se, jak moc na vás působí energie ostatních.

Možná byste se měli otevřít a umožnit jiným lidem vstoupit do vašeho života. Přátelství je pravidelná výměna energie a emocí.

Udělejte si čas na přemýšlení o tom, do jaké míry ovlivňuje energie přátelství (nebo jeho nedostatek) způsob, jakým myslíte a jak se cítíte. Rada na konci článku.

Karta 3. Držte se

Anděl strážný vám připomíná, že nemusíte utíkat před situací, která vás obtěžuje. Bez ohledu na potíže, se kterými se v současné době setkáváte, je nutné v této životní fázi získat zkušenosti a znalosti.

Bez ohledu na to, jak nepříjemná může být pro vás současná situace, v některých aspektech stále zůstává neúplná.

Přijde den, kdy uvidíte současnou situaci tak jasně, jak ji v tuto chvíli vidí anděl, a pochopíte, že až přijde čas na změnu, dostanete znamení. Rada na konci článku.

Rada:

Požádejte anděla, aby vám dal jasné a rozeznatelné znamení, které naznačuje, že vaše touha (cíl, sen nebo naděje) je dosažitelná a pomůže vám pochopit, jaký by měl být váš další krok. S výsledkem budete spokojeni, stačí přijmout pomoc shora.

Je důležité, abyste si byli vědomi toho, jaké vnitřní zážitky ve vás vyvolává každá osoba, která zaujímá jakékoli významné místo ve vašem životě.

Možná to není to, co jste chtěli slyšet, ale vězte, že nyní se učíte odolnosti a vytrvalosti – v budoucnu to vám velmi pomůže.

Share