Pes byl tak vyčerpaný, že ani nemohl zvednout hlavu a byl pokryt obrovským množstvím blech: po zachraně psa transformace byla neuvěřitelná

Pes byl tak vyčerpaný, že ani nemohl zvednout hlavu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Když 11-letého Normana našli v Indianě, byl pokryt obrovským množstvím blech a vředu, nemluvě o tom, že byl silně vyčerpán a zjevně byl zraněný, informuje portál I love dogs and puppies.

Příběh vyčerpaného starého psa se může zdát smutný, ale stejně jako ve většině případů záchrany končí happy endem díky laskavosti a lásce ze strany člověka.

Naštěstí dobrý cizinec, který našel Normana, okamžitě zavolal místní skupinu záchranářů zvířat nazvanou „Přátelé psů Indianapolis“, která okamžitě přijela zachránit opuštěného psa.

Díky rychlým aktivitám dobrovolníků je Norman naživu a nepoškozený. Dokonce našel nový domov.

Jeho nová milenka, Susan Nihoff, říká, že zvíře je v pořádku. Trpí artritidou, což ovlivnilo jeho schopnost pohybovat se, ale Susan říká, že čtyřnohý začne používat svůj nový invalidní vozík pro zvířata.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Takhle vypadá pes a jeho rodina asi rok po záchraně.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Během prvních dvou měsíců kvůli četným bolestem Norman trpěl poruchou příjmu potravy a prakticky nejedl. Brzy však začal Susan věřit a nyní podle ní čtyřnohý jí naprosto všechno.

 

Share