Tři cvičení, které odstraní dvojitou bradu pouze za týden

Dvojita brada trápí mnoho žen, zejména po 35 letech. A to není překvapující, protože s věkem naše tělo produkuje méně kolagenu a elastinu, respektive svaly a kůže se stává méně elastickou.

Dvojita brada je často známkou:

  • Onemocnění štítné žlázy;
  • Výskyt obezity;
  • Cukrovky.

Někdy se stane, že dvojitá brada může svědčit o určitých zdravotních problémech. Pokud tedy pozorujete další příznaky, které mohou být spojeny s onemocněním, je třeba se poradit s lékařem.

Pro vás jsme připravili velmi efektivní cvičení, které pomohou udržet svaly krku a brady v tónu a zabránit ukládání tuku v daném místě.

Cvičení 1

Zdroj: adme.ru

Otevřete ústa a zavěste spodní ret na spodní zuby. Představte si, že potřebujete načerpat trochu vody pomocí dolní čelisti. Spusťte hlavu, zvedněte a zavřete ústa a současně zvedněte hlavu nahoru.

Při provádění je důležité, aby rohy rtů byly zcela uvolněné. Opakujte 5-7 krát.

Cvičení 2

Zdroj: adme.ru

Slabý sublingvální sval vede k vzniku dvojité brady, takže by měla být také věnována pozornost.

Vystrčte jazyk co nejdále a snažte se je dostat na špičku nosu. Rty by přitom měly být maximálně uvolněné. Opakujte pětkr

Cvičení 3

Zdroj: adme.ru

Chcete-li zachovat oválný obličej, vytáhněte tváře, proveďte následující cvičení: otočte hlavu doleva, s napětím zatlačte dolní čelist dopředu. Měli byste cítit svaly na krku na levé straně. Nyní opakujte i pro druhou stranu. Pro každou stranu proveďte toto cvičení 5krát.

Chcete-li získat požadovaný výsledek, musíte pravidelně provádět cvičení. Jsou to oni, kteří vám pomohou vrátit požadovaný obrys obličeje a zbavit se otravné dvojité brady.

A vy děláte obličejové cvičení?

Share