Týnuš Třešničková poprvé po dvou letech zveřejnila fotku v plavkách: stále se snaží milovat své tělo

Už je to dlouho po nehodě v Turecku, kdy youtuberka Týnuš Třešničková utrpěla popáleniny na obličeji a dalších částech těla. Nedávno ale internetová celebrita zveřejnila fotky v plavkách. Veřejnost nyní mohla vidět jizvy včetně dekoltu. Každé tělo může být krásné.

Zdroj: Instagram

Od té děsivé tragédie uplynuly téměř dva roky. Byla to nehoda, ale Týnuš Třešničková kvůli této nehodě utrpěla obrovské zranění.

Zdroj: Instagram

Youtuberka se chtěla podívat na ohnivou show ve známé turecké restauraci. Místo estetického potěšení však utrpěla popáleniny na obličeji, hrudi a rukou.

Zdroj: Instagram

Dlouho nechtěla ukázat své jizvy. Ale naštěstí po nějaké době a díky přátelům, rodině a blízkým se přestala stydět za své tělo.

Zdroj: Instagram

Nedávno zveřejnila první fotky v plavkách po té tragédii. Zveřejnila je na svém Instagramu.

Zdroj: Instagram

„Ani jsem nevěřila, že si na sebe vezmu letos dvoudílné plavky, ale here I am. Učím se po krůčkách milovat své jizvy víc a víc“ řekla Týnuš Třešničková.

Zdroj: Instagram

Youtuberka dobře ví, že to ještě není konec, že po nějaké době bude vypadat ještě lépe. Ale už nechce čekat na okamžik, kdy bude mít dokonalé tělo.

Zdroj: Instagram

Napsala, že je třeba přestat se stydět za své tělo a začít se milovat tak, jak jsme. Její fanoušci ji plně podpořili a napsali mnoho pozitivních komentářů.

Zdroj: Instagram

„Moc vám to sluší. Řekla bych, čím jste starší, tím jste hezčí“ napsala jí jedna followerka. Další komentáře byly také velmi pozitivní.

Share