Učitelku chtějí vyhodit z práce kvůli nákupu spodního prádla

Někteří rodiče studentů vážně věří, že slušný učitel nemá v takových obchodech co dělat.

Zdoj: poradnytsya.info

Vypukl vážný skandál, kvůli kterému jedna z obzvláště morálních matek požadovala vyhození z práce jedné učitelky. To je jen důvod, proč tohle způsobilo mezi většinou obyvatel města skutečné překvapení.

Ukázalo se, že během výletu do obchoďáku několik studentů sledovalo, že si jejich učitelka vybírá podprsenku… Když to děti viděly, začaly neúnavně o incidentu diskutovat.

„Co má na myslí moderní mladí učitelky? Nechápou, kde pracují? Tohle je škola, ne noční klub. Moje dcera, která je v 9. třídě, mi řekla. Procházeli se s kamarády v obchodním domě a viděli svoji učitelku v obchodě se spodním prádlem!

Co je to za show? Jak si může jít vybírat spodní prádlo, když ví, že ji její studenti vidí, je dobré, že je aspoň nezkoušela. Nyní každý ví, jaké podprsenky ta učitelka nosí.

Chlapci ve třídě jenom o tom diskutují. Věřím, že taková učitelka nemá co dělat ve škole.

Doufám, že si ředitel školy všimne tohoto příspěvku a vyhodí z práce tuto dívku, která ráda se kupuje spodní prádlo před dětmi,“ – rozhořčovala se matka jedné ze školaček na sociálních sítích.

Jenom paní se nepodařilo prokázat její správnost a většina uživatelů ostře odsoudila její tvrzení a dospěla k závěru, že učitelé školy jsou také lidé, takže mají plné právo jít ve svém osobním čase kamkoli chtějí.

„Vážená paní, musíte navštívit lékaře. Nechystáte se nakupovat sami? Nekupujete spodní prádlo? Jsem si jistý, že chodíte kupovat, ale ona nemůže? A jen proto, že je učitelka?“;

„Chlapci v 9. třídě dělají jen to, že diskutují o holkách, učitelkách nebo spolužačkách – to je jiná věc.

Popřemýšlejte o tom, že možná viděli spodní prádlo vaší dcery a diskutovali o něm stejným způsobem.

Co teď, začne vaši dcera chodit na jinou školu? „- psali komentátoři do příspěvku.

Share