Foto této holčičky se stalo virálním hitem: Úsměv tohoto nemocného miminka vzbuzuje naději v tisících srdcích po celém světě

Jedna malá holčička byla skutečnou inspirací pro mnoho rodičů, u kterých děti se narodily předčasně. Fotografie usmívající se Freji, která je na této fotografii pouhých 5 dní stará, se rozšířila po celém světě jako virus.

Holčička se usmála až do uší svým milujícím rodičům Davidovi a Lauren Vigne. Nyní se jí říkájí „nejšťastnější dítě na světě“.

Freya se narodila na Den díkůvzdání v roce 2014, a vážila jen 1,7 kg.

Přičemž průměrná váha novorozence se pohybuje od 2,5 až do 5 kg.

Lauren, matka dvou dcer, vypravuje:

„Mluvila jsem s ní a zeptala se:“ No, pošleme tatínkovi obrázek?» a když jsem ji chtěla vyfotit, usmála se tím pravým hezkým úsměvem. Toto je obrázek, který jsem s lidmi vždy chtěla sdílet, protože se mě tolik dotkl. Dali jsme kopii zdravotním sestřičkám v nemocnici a když jsem byla, aby porodit svou druhou dceru, fotka visela v jejich místnosti pro odpočinek.“

Zdroj: poradnytsya.info

Laurenovo těhotenství bylo obtížné. Ve 28 týdnech se žena potýkala s preeklampsií, což je komplikace, která se objevuje během těhotenství a způsobuje vysoký krevní tlak.

Lékaři zjistili, že srdeční frekvence plodu klesá, a musíte se okamžitě dojít k císařskému řezu.

Všechny obavy však zmizely po narození malé Freyi.

V důsledku toho se Lauren rozhodla podpořit ostatní rodiče předčasně narozenými dětmi a sdílela fotografii na blogu Birth without Fear(Porod bez obav).

Od té chvíle se Freyina fotografie s oslňujícím úsměvem rozšířila jako virus ve virtuálním světě. Byla zveřejněna na Facebooku, kde obdržela víc než 35 000 repostů a více než 300 000 lajků.

Letos v listopadu oslavuje zářivá Freya své páté narozeniny.

Zdroj: poradnytsya.info

„Abych byla upřímný, je to nejlepší, co se nám stalo,“ říká Lauren.

“Když jdeme do obchodu, ona je nejpřátelštější, pozdraví všechny, s kým se setká,“ dodala.

“Je velmi zábavná, velmi šťastná. Na snímku, kde má pouhých 5 dní po porodu, vidíte její postavu, a když se na ni podíváte nyní, uvědomíte si, že se nezměnila. Zůstala stejným šťastným dítětem,“ podotkla šťastná matka.

Share