V rodině Gottových to znovu jiskří: Dominika tvrdě odpověděla vdově Ivaně

Spory Dominiky Gottové a vdovy po její otci Ivany stále nekončí. Nyní si vyřizují účty kvůli německému dokumentu o Mistrovi, který se údajně chystá. Dominika o tom promluvila v rozhovoru pro web expres.cz

Zdroj: tv.blesk.cz

Výměnu názorů mezi Ivanou a Dominikou spustilo její vyjádření o tom, že německá televize připravuje dokument o její otci. V tom českém záběry s nejstarší Gottovou dcerou totiž chybí.

Zdroj: youtube.com

Mluvčí rodiny Gottových Alena Stolzová uvedla, že vdova Ivana si informaci ověřovala a je přesvědčená, že německá televize žádný dokument o Mistrovi nechystá.

Dominika však stále tvrdí, že má pravdu právě ona. Gottova dcera říká, že je v neustálém kontaktu se zahraničním novinářem, se kterým však natáčení posunuli na polovinu prosince kvůli koronavirové epidemii.

Zdroj: tv.blesk.cz

Ten chce totiž podle Dominiky natočit rozhovory s tátovými kolegy a s její maminkou. „Nyní by to nebylo kvůli opatřením možné,“ dodala Gottová.

Nakonec Dominika tvrdě prohlásila, že slova Stolzové jsou výkřikem do prázdná od člověka, který o její životě nic nemůže vědět.

Zdroj: tv.blesk.cz

PSALI JSME: ZPĚVAČKA BASIKOVÁ PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE NÁS UŽ BRZY ČEKÁ NOVÁ EPIDEMIE: PROZRADILA, CO ZA TO MŮŽE

PŘIPOMÍNÁME: LEOŠ MAREŠ UTEKL OD KORONAVIRU: JAK PRACUJE ZNÁMÝ MODERÁTOR U MOŘE

Share