„Víc pod kontrolou a zároveň pod stresem“: V sedmém měsíci těhotenství Vendula Pizingerová stále pracuje a už si vybrala, jak bude dítě rodit

Vendula Pizingerová v říjnu porodí dalšího potomka. I když se tak stane již velmi brzy, stále pokračuje v práci. Vždycky byla velmi aktivní žena.

„Nic mi neschází, a tak pracuji“ řekla prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová pro super.cz.

Zdroj: Instagram

Bylo to během představení skleněných brček. Všechny peníze, které byly získány z prodeje, půjdou na podporu fondu Kapka naděje.

Zdroj: Michaela Feuereislová / Super.cz

Vysvětlila, že těhotenství, to není nemoc, takže v tomto stavu se dá alespoň něco dělat. Jistě je nyní více unavená a někdy má žaludeční potíže, ale to je normální situace během těhotenství.

Zdroj: Instagram

Novináře také zajímalo, zda v těhotenství cítí nějaký rozdíl právě teď a během svých minulých těhotenství. Ale od té doby uplynula dlouhá doba.

Vendula Pizingerová uvedla, že poprvé byla těhotná, když jí bylo 22 let. Bylo to před 26 lety, což je určitě hodně.

Zdroj: Michaela Feuereislová / Super.cz

Podle ní se za čtvrt století změnil přístup lékařů k porodům. Kromě toho nyní existuje mnohem více různých metod vyšetření těhotných žen a jejich budoucích dětí.

Zdroj: Instagram

„Stále jsme na pozorování a chodíme na kontroly. Mámy jsou víc pod kontrolou a zároveň pod stresem“ dodala Vendula Pizingerová.

Zdroj: Aha! – David Malík, Roman Souček

V roce 2020 sice existuje velké množství alternativních způsobů porodu, ale Vendula Pizingerová dává přednost osvědčenému.

Rozhodla se, že bude rodit císařským řezem, stejně jako předtím porodila své dvě děti. O jiných alternativách ani nepřemýšlela.

Psali jsme: Proč Sarah Jessica Parkerová pracovala se svou dcerou Tabithou

Share