Vendula Pizingerová (48) porodí za 2 měsíce: pochlubila se na sociální síti fotografii a fanoušci hádají, kterému z rodičů bude dítě víc podobné

Když se manželům narodí dítě, příbuzní a přátelé se snaží zjistit, kterému z rodičů je víc podobné. Každému z rodičů budou taková slova příjemná. Možná z nějakého podobného důvodu se Vendula Pizingerová rozhodla něco zveřejnit na svém Instagramu.

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová má asi téměř vždy dobrou náladu.

Zdroj: Instagram

Pro ni to už bude třetí porod, takže se nebojí. Navíc už zvolila způsob, jak dítě přivede na svět, a to císařským řezem.

Potřetí se stane matkou ve svých 48 letech. K tomu by mělo dojít až za dva měsíce v říjnu.

Zdroj: Instagram

Bude to její první společné dítě se současným manželem Josefem Pizingerem, který je o 16 let mladší než ona. Otcem jejích prvních dvou dětí byl skladatel Karel Svoboda.

Zdroj: Instagram

Nyní se už budoucí rodiče doma hádají, kterému z rodičů bude dítě víc podobné. Možná právě to přimělo Vendulu Pizingerovou k dalšímu kroku.

Zdroj: Profimedia.cz

Na svém Instagramu zveřejnila starou archivní fotografii, která dala fanouškům možnost představit si, jak by mohlo vypadat jejich budoucí dítě.

Zdroj: Instagram

„Takovej to byl roztomilej chlapec ten můj muž a stále je to dítě, které nikdy nevyroste,“ napsala Vendula Pizingerová k fotce.

Zdroj: Instagram

Dodala, že její osud byl přesně takový, tedy trávit většinu času s dětmi. Zdá se, že se rozhodla naznačit nebo žertovat, že její partner je i přes svůj věk stále dítě.

„Tak si jen musím dát pozor, abych příliš nedospěla,“ dodala Vendula Pizingerová.

Share