Snaží se před porodem udělat co nejvíce: Jak se Vendula Pizingerová chystá na narození dítěte

Je v osmém měsíci těhotenství, ale nechce odpočívat. Vendula Pizingerová se rozhodla, že teď je ten správný čas na zlepšení svého domova. Teď běhá po domě s malířskou štětkou.

Vendula Pizingerová se ke svému těhotenství chová klidně, protože jí lékaři oznámili, že její těhotenství probíhá v naprostém pořádku.

Zdroj: Instagram

Dítě se vyvíjí normálně, ale přesto lékaři doporučili matce, aby více odpočívala. Ale rozhodně to není pro Vendulu Pizingerovou, vždycky chce něco dělat a tady už druhý týden vylepšuje svůj domov.

Zdroj: Instagram

Například už nakoupila nejnutnější věci pro nenarozené dítě. Například již je budoucí dětský pokoj pro miminko.

Vendula Pizingerová se ale především rozhodla zlepšit pokoj svého patnáctiletého syna Jakuba. Už se vrací do školy, začal školní rok.

Zdroj: Instagram

Chtěla restaurovat veškerý nábytek a jí chtěla pomoci její kamarádka.

Soudě podle toho, co už bylo hotové, lze říci, že Jakub má rád tmavé barvy, například černou. V černé barvě byla vymalována postel a skříně.

Zdroj: Michaela Feuereislová / Super.cz

Vendula Pizingerová ale trvala na tom, aby byly alespoň stěny světlé barvy. Podařilo se jí alespoň v tomto prosadit svůj názor.

Zdroj: Instagram

Tento týden prezidentka nadačního fondu Kapka naděje plánuje vybavit dětský pokoj. Dítě se narodí velmi brzy, je třeba vše připravit.

Foto: Michaela Feuereislová

„Cítím se dobře, tak co bych seděla. Na to mám své chlapy, kteří se válí na sedačce a čumí na televizi,“ komentovala situaci doma Vendula Pizingerová.

Share